Aktualności 29 sierpnia 2010

5 września 2010  – kolejne warsztaty chustowe!

Zbliża się koniec gorących wakacji, czas rozpocząć sezon spacerów wśród wrzosów i babiego lata. Przytul swoje Maleństwo i pozwól mu na podziwianie pięknych jesiennych krajobrazów z twojej perspektywy.

Zapraszamy na pierwsze jesienne warsztaty chustowe:

Czas: 5 września 2010

Miejsce: Centrum URWISEK przy ul. Wejherowskiej 28 we Wrocławiu

10-12:00 grupa zaawansowana (dzieci zwykle pow. 5 miesiąca życia) wiązanie 2x, noszenie na biodrze, nosidła ergonomiczne i mei tai

13-15:30 grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do 5 mies. życia) wiązanie „kieszonka” – najlepsze dla najmłodszych + teoria noszenia

Ilość miejsc jest ograniczona (max. 6 dzieci z opiekunami).

Koszt: 50 zł  jeden rodzic i dziecko, 70 zł dwoje opiekunów i dziecko.

Warsztaty prowadzą jedyne we Wrocławiu certyfikowane doradczynie słynnej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®.

Nie musisz mieć własnej chusty! Na warsztatach zapewniamy chusty i lalki do ćwiczeń. Pomagamy w wyborze i zakupie odpowiedniej chusty lub nosidła.

Zapewniamy:

·Przytulną, odpowiednio wyposażoną salę (lustra, przewijak, kącik do karmienia)

·Przyjazną atmosferę i bardzo indywidualne podejście

·Materiały szkoleniowe (chusty, nosidła, lalki, instrukcje wiązań)

·Możliwość zakupu chusty, nosidła, innych akcesoriów

Zapisy: info@przywiazanie.szkola.pl