Aktualności Bez kategorii 29 listopada 2012

Grudniowe warsztaty chustowe

Zbliża się czas świąteczny, ubieranie choinki, lepienie pierogów i pakowanie prezentów… Jeśli zatem martwisz się, jak temu wszystkiemu podołasz z maluszkiem u boku – przyjdź do nas, zamotaj go w chustę i odkryj zupełnie nową jakość świątecznych przygotowań 🙂

Ruszają zapisy na warsztaty z cyklu „Chustowa Niedziela”!

TERMINY:  9 i 16 grudnia  2012

MIEJSCE: Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka „URWISEK” przy ul. Wejherowskiej 28

9 grudnia: 10:00-12:00 grupa zaawansowana (dzieci zwykle pow. 5 miesiąca życia) bardzo praktyczne wiązanie z przodu – 2x z długiej chusty tkanej oraz na biodrze z chusty kółkowej, dodatkowo przymiarka nosideł ergonomicznych i mei tai

16 grudnia: 10:00-12:00 grupa elastyczna (dzieci od brzuszka mamy do ok. 5 m-ca życia) rozwikłamy tajniki poprawnego wiązania chusty elastycznej.

9 grudnia i 16 grudnia:

12:00-13:00 powtórka z motania – dla uczestników poprzednich warsztatów lub indywidualnych konsultacji. Przyjdź, jeśli chcesz coś powtórzyć pod fachowym okiem, skonsultować poprawność wiązania lub upewnić się, że dziecko jest prawidłowo ułożone w chuście. Odpowiemy na pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, porozmawiamy o chustowych doświadczeniach przy kawie i smakołykach. Konsultacje są bezpłatne, obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona!

13:00-15:30 grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 5 mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł

Warsztaty chustowe poprowadzą:

Ewa Owczarewicz – certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®, mama Zuzanki i Gucia (9 grudnia)

Anna Zin– certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®, mama Frania, Heleny i Niny (16 grudnia)

Nie musisz mieć własnej chusty! Na warsztatach zapewniamy chusty i lalki do ćwiczeń.

Na miejscu możliwość zakupu chusty lub nosidła ergonomicznego.

Ilość miejsc ograniczona (max. 6 dzieci z opiekunami)

Koszt: 50 zł  jeden rodzic i dziecko, 70 zł dwoje opiekunów i dziecko.

zapisy: info@przywiazanie.szkola.pl

Telefon kontaktowy:

507-988-282 (9 grudnia)

502-061-483 (16 grudnia)

Serdecznie zapraszamy, pozdrawiamy i do zobaczenia.