Aktualności Bez kategorii 27 marca 2016

Kwietniowe chustowe niedziele

[vevents]

WIOSNA, WIOSNA….przygotujcie się na słoneczne spacery z dzieckiem w chuście 🙂 <3

warsztaty chustowe Wrocław

Wiosna w rozkwicie, najwyższy czas przygotować się do słonecznych spacerów z dzieckiem w chuście. Nie ma nic przyjemniejszego, niż pokazywanie świata maluchowi z wysokości naszych ramion.

Pamiętajcie, że w Przywiązaniu macie szansę poznać zarówno sposoby wiązania maluszków, jak i nauczyć się bezpiecznej, wspierającej rozwój psychoruchowy pielęgnacji dziecka.

Zapisz się jeśli chcesz:

• by twoje dziecko szybciej się uspokajało i dłużej spało
  • odkryć korzyści płynące z bliskiego fizycznego kontaktu z dzieckiem
  • pomóc dziecku, gdy boli je brzuszek lub ma kolkę
  • wspierać rozwój stawów biodrowych swojego dziecka
  • odzyskać dwie wolne ręce

NAJBLIŻSZE TERMINY: 03 i 24 kwietnia

MIEJSCE: Klub Dwulatka „URWISEK” przy ul. Wejherowskiej 28 we Wrocławiu!!!

ZAPISZ SIĘ: info@przywiazanie.szkola.pl

W RAZIE PYTAŃ DZWOŃ: 502-061-483

W PROGRAMIE SZKOLENIA CHUSTOWEGO:

• najlepsze wiązania dobrane do potrzeb rodziców i wieku dziecka
  • praktyczne wskazówki doświadczonej instruktorki noszenia i fizjoterapeutki
  • dużo ćwiczeń praktycznych
  • indywidualne sprawdzenie poprawności wiązań przez instruktorkę
  • część teoretyczna zawierająca odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania

W PROGRAMIE SZKOLENIA Z PIELĘGNACJI NOWORODKA:

• sposoby podnoszenia dziecka
  • sposoby noszenia (adekwatne do wieku i ewentualnych wymagań rozwojowych dziecka np.: nadmiernego prężenia się, asymetrii, wzmożonego lub obniżonego napięcia mięśniowego)
  • praktyczne sposoby sprawnego ubierania i rozbierania malucha
  • przewijanie

CO ZYSKASZ:

• praktyczną umiejętność prawidłowego zawiązania chusty
  • wiedzę o zasadach układania dziecka w chuście i chustowym BHP
  • umiejętność dobrania idealnej dla Ciebie i Twojego dziecka pomocy do noszenia
  • praktyczne umiejętności przydatne w codziennej pielęgnacji malucha

W RAMACH SZKOLENIA ZAPEWNIAMY:

• lalki i chusty do ćwiczeń
  • indywidualny feedback od trenerki
  • materiały szkoleniowe w postaci instrukcji wiązań wysyłanej na adres e-mail
  • dostęp do przewijaka

PROWADZENIE:

Anna Zin- certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®  z 8-mio letnim doświadczeniem, doradczyni akredytowana przez Akademię Noszenia Dzieci, instruktorka Polskiej Szkoły Masażu Shantala, mama Frania, Heleny i Niny, filozofka

Anna Godula- certyfikowana terapeutka metody stymulacji i rehabilitacji dzieci NDT Bobath Baby, wciąż poszerzająca swoja wiedzę na różnorodnych warsztatach i poszukująca jak najlepszych sposobów, aby pomóc małym pacjentom i ich rodzicom.  Od 8 lat pracuje z dziecmi od noworodka do wieku szkolnego. Mama Szymona, Franka i Jeremiego.

KOSZT: warsztaty chustowe: 70 pln/1 os. plus dziecko, 100 pln/2 os. plus dziecko. Dodatkowo dla chętnych drugie wiązanie „kangurek” za dopłatą +20 pln/1 os. plus dziecko, +30 pln/2 os. plus dziecko.

warsztaty pielęgnacji noworodka: 60 pln/1 os. plus dziecko, 80 pln/2 os. plus dziecko

Można zgłosić się na jeden lub na oba moduły zajęć. W przypadku udziału w obu modułach otrzymają Państwo 10% rabatu na zajęcia.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

03 kwietnia (niedziela):

9:30-10:30 warsztaty pielęgnacji noworodka prowadzone przez fizjoterapeutkę

10:30-12:30 chusta tkana grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 4-5 miesiąca życia): wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej – najprostsze i najbardziej uniwersalne

12:30-13:30 Dla chętnych, za dodatkową opłatą: 20 pln/1 os. 30 pln/2 os. nauka wiązania „kangurek” odpowiedniego dla dzieci od urodzenia (tylko dla uczestników szkolenia głównego)

14:00-14:30 – powtórka z motania, czyli bezpłatny blok powtórkowy dla osób, które uczestniczyły w warsztatach lub konsultacjach Szkoły Noszenia Przywiązanie. Liczba miejsc ograniczona, konieczne wcześniejsze zapisy.

Pamiętajcie o programie zniżkowym dla dotychczasowych uczniów Przywiązania! Skorzystajcie ze zniżki i poznajcie fascynujący świat różnorodnych wiązań!

20 marca (niedziela):

9:30-10:30 warsztaty pielęgnacji noworodka prowadzone przez fizjoterapeutkę

ZAPISZ SIĘ: info@przywiazanie.szkola.pl

W RAZIE PYTAŃ DZWOŃ: 502-061-483

Serdecznie zapraszam, pozdrawiam i do zobaczenia.