Bez kategorii 25 czerwca 2012

Lipcowe warsztaty chustowe w Urwisku

HURRAA!! WAKACJE!! Nadchodzi czas wyjazdów, wędrówek i aktywnego wypoczynku. Jeśli zatem…

• planujesz letnie wycieczki z maluszkiem
  • nie chcesz brnąć wózkiem przez piaszczyste plaże
  • wózek i walizki nie mieszczą się do bagażnika
  • mdleją ci już ręce od noszenia dziecka

…przyjdź na warsztaty z cyklu „Chustowa Niedziela”, poznaj tajniki wiązania chusty i zrealizuj wszystkie plany z maluszkiem przy sobie!

TERMINY:  1 i 15 lipca 2012

MIEJSCE: Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka „URWISEK” przy ul. Wejherowskiej 28

10:00-12:00 grupa zaawansowana (dzieci zwykle pow. 5 miesiąca życia) bardzo praktyczne wiązanie z przodu – 2x z długiej chusty tkanej oraz na biodrze z chusty kółkowej, dodatkowo przymiarka nosideł ergonomicznych i mei tai

12:00-13:00 powtórka z motania – dla uczestników poprzednich warsztatów lub indywidualnych konsultacji. Przyjdź, jeśli chcesz coś powtórzyć pod fachowym okiem, skonsultować poprawność wiązania lub upewnić się, że dziecko jest prawidłowo ułożone w chuście. Odpowiemy na pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, porozmawiamy o chustowych doświadczeniach przy kawie i smakołykach. Konsultacje są bezpłatne, obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona!

13:00-15:30 grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 5 mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł

Warsztaty chustowe poprowadzą: Anna Zin i Ewa Owczarewicz – certyfikowane doradczynie renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®.

Nie musisz mieć własnej chusty! Na warsztatach zapewniamy chusty i lalki do ćwiczeń.

Na miejscu możliwość zakupu chusty lub nosidła ergonomicznego.

Ilość miejsc ograniczona (max. 6 dzieci z opiekunami)

Koszt: 50 zł  jeden rodzic i dziecko, 70 zł dwoje opiekunów i dziecko.

zapisy: info@przywiazanie.szkola.pl

Telefon kontaktowy: 502-061-483 – warsztaty 1 lipca

507-988-282 – warsztaty 15 lipca

Serdecznie zapraszamy, pozdrawiamy i do zobaczenia.