Aktualności Bez kategorii 31 października 2013

Listopadowe warsztaty chustowe

[vevents]

warsztaty chustowe WrocławZapisz się jeśli chcesz:

• by twoje dziecko szybciej się uspokajało i dłużej spało
  • odkryć korzyści płynące z bliskiego fizycznego kontaktu z dzieckiem
  • pomóc dziecku, gdy boli je brzuszek lub ma kolkę
  • wspierać rozwój stawów biodrowych swojego dziecka
  • odzyskać dwie wolne ręce

JS__0783NAJBLIŻSZE TERMINY: 10 i 24 listopada 2013

MIEJSCE: Klub Dwulatka „URWISEK” przy ul. Wejherowskiej 28

ZAPISZ SIĘ: info@przywiazanie.szkola.pl

W RAZIE PYTAŃ DZWOŃ: 502-061-483

warsztaty chustowe WrocławW PROGRAMIE SZKOLENIA:

• najlepsze wiązania dobrane do potrzeb rodziców i wieku dziecka
  • praktyczne wskazówki doświadczonej instruktorki noszenia
  • dużo ćwiczeń praktycznych
  • indywidualne sprawdzenie poprawności wiązań przez instruktorkę
  • część teoretyczna zawierająca odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania

Bez nazwy 3CO ZYSKASZ:

• praktyczną umiejętność prawidłowego zawiązania chusty
  • wiedzę o zasadach układania dziecka w chuście i chustowym BHP
  • umiejętność dobrania idealnej dla Ciebie i Twojego dziecka pomocy do noszenia
  • możliwość zakupu na miejscu chusty lub nosidła

28W RAMACH SZKOLENIA ZAPEWNIAMY:

• lalki i chusty do ćwiczeń
  • atrakcyjny rabat na zakupy w naszym sklepie
  • materiały szkoleniowe w postaci instrukcji wiązań wysyłanej na adres e-mail
  • poczęstunek (kawa, herbata, woda, ciastka)
  • dostęp do przewijaka

Anna Zin-cerfyfikowana doradczyni chustowa Die TrageshulePROWADZENIE:

Anna Zin- certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule® (jedna z pięciu w Polsce), instruktorka Polskiej Szkoły Masażu Shantala, mama Frania, Heleny i Niny, filozofka

warsztaty chustoweHARMONOGRAM ZAJĘĆ:

10 listopada:

10:00-12:00 chusta tkana dla zaawansowanych (dzieci od ok. 4-5 m-ca życia wzwyż) bardzo praktyczne wiązanie z przodu – 2x z długiej chusty tkanej oraz na biodrze z chusty kółkowej, dodatkowo przymiarka nosideł ergonomicznych.

12:00-13:00 powtórka z motania – dla uczestników poprzednich warsztatów lub indywidualnych konsultacji. Przyjdź, jeśli chcesz coś powtórzyć pod fachowym okiem, skonsultować poprawność wiązania lub upewnić się, że dziecko jest prawidłowo ułożone w chuście. Odpowiemy na pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, porozmawiamy o chustowych doświadczeniach przy kawie i smakołykach. Konsultacje są bezpłatne, obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona!

13:00-15:30 chusta tkana grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok.4- 5 mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł
24 listopada:

węzeł płaskiKOSZT: 70 zł jeden rodzic i dziecko, 90 zł dwoje opiekunów i dziecko.

ZAPISZ SIĘ: info@przywiazanie.szkola.pl

W RAZIE PYTAŃ DZWOŃ: 502-061-483

Serdecznie zapraszam, pozdrawiam i do zobaczenia.