Aktualności Bez kategorii 3 marca 2014

Marcowe warsztaty chustowe

kaszuby ania ewa michalKochani, idzie wiosna! 🙂  Jest o tam, widzicie ją? Czuć ją już w powietrzu, można dostrzec jej pierwsze oznaki na trawnikach i drzewach… Już czas na cudowne wspólne spacery z maluchem. A czy może być coś przyjemniejszego niż czas spędzony na świeżym powietrzu z dzieckiem w chuście, poznającym świat z bezpiecznych ramion mamy lub taty? Przyjdź do nas i naucz się bezpiecznie nosić dziecko w chuście, by wasze wspólne wycieczki, nawet te najdłuższe, zawsze były przyjemne, wygodne i bezpieczne.

IMG_20110818_195445Zapisz się jeśli chcesz:

• by twoje dziecko szybciej się uspokajało i dłużej spało
  • odkryć korzyści płynące z bliskiego fizycznego kontaktu z dzieckiem
  • pomóc dziecku, gdy boli je brzuszek lub ma kolkę
  • wspierać rozwój stawów biodrowych swojego dziecka
  • odzyskać dwie wolne ręce

DSC_0038NAJBLIŻSZE TERMINY: 15, 23 i 29 marca 2014

MIEJSCE: Klub Dwulatka „URWISEK” przy ul. Wejherowskiej 28

ZAPISZ SIĘ: info@przywiazanie.szkola.pl

W RAZIE PYTAŃ DZWOŃ: 502-061-483

chusty w wodzie1W PROGRAMIE SZKOLENIA:

• najlepsze wiązania dobrane do potrzeb rodziców i wieku dziecka
  • praktyczne wskazówki doświadczonej instruktorki noszenia
  • dużo ćwiczeń praktycznych
  • indywidualne sprawdzenie poprawności wiązań przez instruktorkę
  • część teoretyczna zawierająca odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania

DSC_0003CO ZYSKASZ:

• praktyczną umiejętność prawidłowego zawiązania chusty
  • wiedzę o zasadach układania dziecka w chuście i chustowym BHP
  • umiejętność dobrania idealnej dla Ciebie i Twojego dziecka pomocy do noszenia
  • możliwość zakupu na miejscu chusty lub nosidła

warsztaty chustoweW RAMACH SZKOLENIA ZAPEWNIAMY:

• lalki i chusty do ćwiczeń
  • rabat na zakupy w naszym sklepie
  • materiały szkoleniowe w postaci instrukcji wiązań wysyłanej na adres e-mail
  • poczęstunek (kawa, herbata, woda, ciastka)
  • dostęp do przewijaka

IMAG0420PROWADZENIE:

Anna Zin- certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule® (jedna z pięciu w Polsce), instruktorka Polskiej Szkoły Masażu Shantala, mama Frania, Heleny i Niny, filozofka

WP_20140223_005HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

15 marca (sobota):

10:00-12:30 chusta tkana grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok.4  mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł

12:30-13:30 powtórka z motania – dla uczestników poprzednich warsztatów lub indywidualnych konsultacji. Przyjdź, jeśli chcesz coś powtórzyć pod fachowym okiem, skonsultować poprawność wiązania lub upewnić się, że dziecko jest prawidłowo ułożone w chuście. Odpowiemy na pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, porozmawiamy o chustowych doświadczeniach przy kawie i smakołykach. Konsultacje są bezpłatne, obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona!

WP_20140112_00223 marca (niedziela):

12:00-13:00 powtórka z motania – dla uczestników poprzednich warsztatów lub indywidualnych konsultacji. Przyjdź, jeśli chcesz coś powtórzyć pod fachowym okiem, skonsultować poprawność wiązania lub upewnić się, że dziecko jest prawidłowo ułożone w chuście. Odpowiemy na pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, porozmawiamy o chustowych doświadczeniach przy kawie i smakołykach. Konsultacje są bezpłatne, obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona!

13:00-15:30 chusta tkana grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok.4- 5 mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł

warsztaty29 marca (sobota) :

węzeł płaskiKOSZT: 70 zł jeden rodzic i dziecko, 90 zł dwoje opiekunów i dziecko.

ZAPISZ SIĘ: info@przywiazanie.szkola.pl

W RAZIE PYTAŃ DZWOŃ: 502-061-483

Serdecznie zapraszam, pozdrawiam i do zobaczenia.