Aktualności 13 sierpnia 2009

Międzynarodowy tydzień bliskości

Wszystkich rodziców zainteresowanych chustonoszeniem zapraszamy na obchody Międzynarodowego Tygodnia Bliskości (International Babywearing Week)! W dniach 21-28 września na całym świecie odbędą się imprezy promujące ideę bliskości, czyli m.in.: noszenie dzieci w chustach, miękkich nosidłach lub na rękach. Celem działań związanych z MTB jest także aktywizacja i wspieranie młodych rodziców, szerzenie ekologicznych trendów i idei świadomego rodzicielstwa. Tydzień Bliskości to cykl imprez: wykładów, spotkań, happeningów, warsztatów etc., organizowanych na zasadzie wolontariatu w całej Polsce przez rodziców dla rodziców. We Wrocławiu na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny, a do tego na każdym spotkaniu wśród uczestników losowane będą atrakcyjne upominki przekazane przez partnerów (miejsca, firmy i instytucje przyjazne dzieciom i rodzicom). Również Szkoła Noszenia Przywiązanie funduje wspaniałe nagrody: indywidualne konsultacje chustowe! Zapraszamy! Szczegółowy harmonogram obchodów Tygodnia Bliskości we Wrocławiu znajduje się tutaj.