Aktualności Bez kategorii 4 stycznia 2016

Pierwsza chustowa niedziela w nowym roku

[vevents]

PIERWSZA W NOWYM ROKU CHUSTOWA NIEDZIELA

warsztaty chustowe Wrocław

Zapisz się jeśli chcesz:

• by twoje dziecko szybciej się uspokajało i dłużej spało
  • odkryć korzyści płynące z bliskiego fizycznego kontaktu z dzieckiem
  • pomóc dziecku, gdy boli je brzuszek lub ma kolkę
  • wspierać rozwój stawów biodrowych swojego dziecka
  • odzyskać dwie wolne ręce

NAJBLIŻSZE TERMINY: 10 i 24 stycznia

MIEJSCE: Klub Dwulatka „URWISEK” przy ul. Wejherowskiej 28 we Wrocławiu!!!

ZAPISZ SIĘ: info@przywiazanie.szkola.pl

W RAZIE PYTAŃ DZWOŃ: 502-061-483

W PROGRAMIE SZKOLENIA:

• najlepsze wiązania dobrane do potrzeb rodziców i wieku dziecka
  • praktyczne wskazówki doświadczonej instruktorki noszenia
  • dużo ćwiczeń praktycznych
  • indywidualne sprawdzenie poprawności wiązań przez instruktorkę
  • część teoretyczna zawierająca odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania

CO ZYSKASZ:

• praktyczną umiejętność prawidłowego zawiązania chusty
  • wiedzę o zasadach układania dziecka w chuście i chustowym BHP
  • umiejętność dobrania idealnej dla Ciebie i Twojego dziecka pomocy do noszenia
  • możliwość zakupu na miejscu chusty lub nosidła

W RAMACH SZKOLENIA ZAPEWNIAMY:

• lalki i chusty do ćwiczeń
  • materiały szkoleniowe w postaci instrukcji wiązań wysyłanej na adres e-mail
  • poczęstunek (kawa, herbata, woda, ciastka)
  • dostęp do przewijaka

PROWADZENIE:

Anna Zin- certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®  z 8-mio letnim doświadczeniem, doradczyni akredytowana przez Akademię Noszenia Dzieci, instruktorka Polskiej Szkoły Masażu Shantala, mama Frania, Heleny i Niny, filozofka

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

10 stycznia (niedziela):

10:00-12:00 chusta tkana grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 4-5 miesiąca życia): wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej – najprostsze i najbardziej uniwersalne

12:00-13:00 – powtórka z motania, czyli bezpłatny blok powtórkowy dla osób, które uczestniczyły w warsztatach lub konsultacjach Szkoły Noszenia Przywiązanie. Liczba miejsc ograniczona, konieczne wcześniejsze zapisy.

Pamiętajcie o programie zniżkowym dla dotychczasowych uczniów Przywiązania! Skorzystajcie ze zniżki i poznajcie fascynujący świat różnorodnych wiązań!

24 stycznia (niedziela):

13:00-15:00 – chusta tkana grupa średniozaawansowana – dla rodziców dzieci od urodzenia w górę – wiązanie „kangurek” , świetne zarówno dla maluszków, jak i starszaków oraz kangurek na biodrze (dla trzymających główkę).

ZAPISZ SIĘ: info@przywiazanie.szkola.pl

W RAZIE PYTAŃ DZWOŃ: 502-061-483

Serdecznie zapraszam, pozdrawiam i do zobaczenia.