Bez kategorii 1 marca 2016

PO RAZ PIERWSZY W PRZYWIĄZANIU: fizjoterapeutka i doradczyni chustowa na jednym pokładzie :)

[vevents]

PO RAZ PIERWSZY W PRZYWIĄZANIU: fizjoterapeutka i doradczyni chustowa na jednym pokładzie 🙂

Kopia przywiazanie_chusty_street_missmedula_net-8761

Wypatrujecie już pierwszych oznak wiosny? My już je nawet znalazłyśmy, więc z nową energią, świeżymi pomysłami i wiosennym rozmachem ruszamy do pracy 🙂 Zobaczcie, co mamy Wam do zaproponowania:

Zapraszamy na pierwsze takie, wyjątkowe i jedyne we Wrocławiu zajęcia złożone z dwóch części:

1. warsztatów chustowych
  2. warsztatów pielęgnacji dziecka prowadzonych przez fizjoterapeutkę
  3. dodatkowo zapewniamy obecność fizjoterapeutki podczas zajęć chustowych, co zapewni Wam bardzo indywidualne i fachowe podejście do Waszych dzieci. Fizjoterapeutka sprawdzi bowiem, jak Wasz maluszek układa się w chuście, zaobserwuje, czy wymaga dodatkowego wsparcia oraz podpowie, jak modyfikować ułożenie malucha w chuście, by optymalnie wspierać jego rozwój psychomotoryczny.

Zapisz się jeśli chcesz:

• by twoje dziecko szybciej się uspokajało i dłużej spało
  • odkryć korzyści płynące z bliskiego fizycznego kontaktu z dzieckiem
  • pomóc dziecku, gdy boli je brzuszek lub ma kolkę
  • wspierać rozwój stawów biodrowych swojego dziecka
  • odzyskać dwie wolne ręce

NAJBLIŻSZE TERMINY: 06 i 20 marca

MIEJSCE: Klub Dwulatka „URWISEK” przy ul. Wejherowskiej 28 we Wrocławiu!!!

ZAPISZ SIĘ: info@przywiazanie.szkola.pl

W RAZIE PYTAŃ DZWOŃ: 502-061-483

W PROGRAMIE SZKOLENIA CHUSTOWEGO:

• najlepsze wiązania dobrane do potrzeb rodziców i wieku dziecka
  • praktyczne wskazówki doświadczonej instruktorki noszenia i fizjoterapeutki
  • dużo ćwiczeń praktycznych
  • indywidualne sprawdzenie poprawności wiązań przez instruktorkę
  • część teoretyczna zawierająca odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania

W PROGRAMIE SZKOLENIA Z PIELĘGNACJI NOWORODKA:

• sposoby podnoszenia dziecka
  • sposoby noszenia (adekwatne do wieku i ewentualnych wymagań rozwojowych dziecka np.: nadmiernego prężenia się, asymetrii, wzmożonego lub obniżonego napięcia mięśniowego)
  • praktyczne sposoby sprawnego ubierania i rozbierania malucha
  • przewijanie

CO ZYSKASZ:

• praktyczną umiejętność prawidłowego zawiązania chusty
  • wiedzę o zasadach układania dziecka w chuście i chustowym BHP
  • umiejętność dobrania idealnej dla Ciebie i Twojego dziecka pomocy do noszenia
  • praktyczne umiejętności przydatne w codziennej pielęgnacji malucha

W RAMACH SZKOLENIA ZAPEWNIAMY:

• lalki i chusty do ćwiczeń
  • materiały szkoleniowe w postaci instrukcji wiązań wysyłanej na adres e-mail
  • poczęstunek (kawa, herbata, woda, ciastka)
  • dostęp do przewijaka

PROWADZENIE:

Anna Zin- certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®  z 8-mio letnim doświadczeniem, doradczyni akredytowana przez Akademię Noszenia Dzieci, instruktorka Polskiej Szkoły Masażu Shantala, mama Frania, Heleny i Niny, filozofka

Anna Godula- certyfikowana terapeutka metody stymulacji i rehabilitacji dzieci NDT Bobath Baby, wciąż poszerzająca swoja wiedzę na różnorodnych warsztatach i poszukująca jak najlepszych sposobów, aby pomóc małym pacjentom i ich rodzicom.  Od 8 lat pracuje z dziecmi od noworodka do wieku szkolnego. Mama Szymona, Franka i Jeremiego.

KOSZT: warsztaty chustowe: 70 pln/1 os. plus dziecko, 100 pln/2 os. plus dziecko

warsztaty pielęgnacji noworodka: 60 pln/1 os. plus dziecko, 80 pln/2 os. plus dziecko

Można zgłosić się na jeden lub na oba moduły zajęć. W przypadku udziału w obu modułach otrzymają Państwo 10% rabatu na zajęcia.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

06 marca (niedziela):

10:00-12:00 warsztaty dla osób, które pierwsze kroki chustowe mają już za sobą. Nauczymy się dwóch wiązań: kangurka na biodrze i klasycznego kangura z przodu.

12:00-13:00 warsztaty pielęgnacji noworodka prowadzone przez fizjoterapeutkę

13:00-15:00 chusta tkana grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 4-5 miesiąca życia): wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej – najprostsze i najbardziej uniwersalne

Dla chętnych, za dodatkową opłatą: 20 pln/1 os. 30 pln/2 os. nauka wiązania „kangurek” odpowiedniego dla dzieci od urodzenia (tylko dla uczestników szkolenia głównego)

20 marca (niedziela):

9:30-10:30 warsztaty pielęgnacji noworodka prowadzone przez fizjoterapeutkę

10:30-12:30 chusta tkana grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 4-5 miesiąca życia): wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej – najprostsze i najbardziej uniwersalne

12:30-13:30 – powtórka z motania, czyli bezpłatny blok powtórkowy dla osób, które uczestniczyły w warsztatach lub konsultacjach Szkoły Noszenia Przywiązanie. Liczba miejsc ograniczona, konieczne wcześniejsze zapisy.

Pamiętajcie o programie zniżkowym dla dotychczasowych uczniów Przywiązania! Skorzystajcie ze zniżki i poznajcie fascynujący świat różnorodnych wiązań!

ZAPISZ SIĘ: info@przywiazanie.szkola.pl

W RAZIE PYTAŃ DZWOŃ: 502-061-483

Serdecznie zapraszam, pozdrawiam i do zobaczenia.