Aktualności Bez kategorii 3 stycznia 2013

Styczniowe warsztaty chustowe

[vevents]

UWAGA!!!

W związku z dużym zainteresowaniem warsztatami chustowymi dla początkujących, uruchamiamy zapisy na dodatkową grupę.

TERMIN:  20 stycznia  2013, godz. 10:00

MIEJSCE: Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka „URWISEK” przy ul. Wejherowskiej 28

ZAKRES ZAJĘĆ: grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 5 mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł

Warsztaty chustowe poprowadzI:

Anna Zin– certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®, mama Frania, Heleny i Niny (13 stycznia)

Nie musisz mieć własnej chusty! Na warsztatach zapewniamy chusty i lalki do ćwiczeń.

Na miejscu możliwość zakupu chusty lub nosidła ergonomicznego.

Ilość miejsc ograniczona (max. 6 dzieci z opiekunami)

Koszt: 50 zł  jeden rodzic i dziecko, 70 zł dwoje opiekunów i dziecko.

zapisy: info@przywiazanie.szkola.pl

Telefon kontaktowy:

502-061-483 (20 stycznia)

20 stycznia o godz. 13 odbędą się zajęcia dla grupy początkującej, przeniesione z 13 stycznia.

*********************************************************************************************

Trwają również zapisy na ostatnie w styczniu warsztaty chustowe.

TERMIN:  27 stycznia  2013

MIEJSCE: Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka „URWISEK” przy ul. Wejherowskiej 28

10:00-12:00 grupa zaawansowana (dzieci zwykle pow. 5 miesiąca życia) bardzo praktyczne wiązanie z przodu – 2x z długiej chusty tkanej oraz na biodrze z chusty kółkowej, dodatkowo przymiarka nosideł ergonomicznych i mei tai

12:00-13:00 powtórka z motania – dla uczestników poprzednich warsztatów lub indywidualnych konsultacji. Przyjdź, jeśli chcesz coś powtórzyć pod fachowym okiem, skonsultować poprawność wiązania lub upewnić się, że dziecko jest prawidłowo ułożone w chuście. Odpowiemy na pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, porozmawiamy o chustowych doświadczeniach przy kawie i smakołykach. Konsultacje są bezpłatne, obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona!

13:00-15:30 grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 5 mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł

Warsztaty chustowe poprowadzi:

Ewa Owczarewicz – certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®, mama Zuzanki i Gucia (27 stycznia)

Na miejscu możliwość zakupu chusty lub nosidła ergonomicznego.

Ilość miejsc ograniczona (max. 6 dzieci z opiekunami)

Koszt: 50 zł  jeden rodzic i dziecko, 70 zł dwoje opiekunów i dziecko.

zapisy: info@przywiazanie.szkola.pl

Telefon kontaktowy:

507-988-282 (27 stycznia)

Serdecznie zapraszamy, pozdrawiamy i do zobaczenia.