Aktualności Bez kategorii 14 listopada 2016

Warsztaty chustowe listopad

klaudia

Drodzy!
W listopadzie planujemy jeden jedyny termin warsztatów chustowych. Będzie to niedziela 20 listopada. Jak zwykle, ilość miejsc jest ograniczona, więc spieszcie z rejestracją drogą mailową: info@przywiazanie.szkola.pl lub telefoniczną: 502-061-483.
Zapraszamy rodziców dzieci od urodzenia, zaczynających swoją przygodą z chustą. Będziemy się uczyć dwóch najbardziej popularnych i praktycznych wiązań dla maluchów: kieszonki i kangurka.
Zajęcia zaczynamy 20 listopada o godz. 10. Potrwają one 2,5 godziny
Miejsce spotkania: Klub Dwulatka Urwisek, ul. Wejherowska 28
Warsztaty są przede wszystkim praktyczne, więc będziemy ćwiczyć, motać, wiązać, dociągać, szlifować itp. Itd. Oczywiście znajdzie się też miejsce na teoretyczną pigułkę i zadanie wszelkich nurtujących was pytań dotyczących noszenia. Zaczynamy od wiązania chusty na lalkach, tak by zminimalizować stres związany z pierwszym motaniem. Później wiążemy dzieci.
Jeśli macie swoją chustę, weźcie ją koniecznie ze sobą. Jeśli nie macie chusty, nie ma się czym martwić, można ćwiczyć na naszych chustach warsztatowych.
Zabierzcie też obuwie zmienne i kocyk dla maluszka.
Koszt szkolenia: 90 pln/1 os. z dzieckiem, 130 pln/2 os. z dzieckiem
Do zobaczenia!!!