Aktualności Bez kategorii 26 października 2015

WARSZTATY CHUSTOWE LISTOPAD

warsztaty Szkoła Noszenia Przywiązanie

Zapisz się jeśli chcesz:

• by twoje dziecko szybciej się uspokajało i dłużej spało
  • odkryć korzyści płynące z bliskiego fizycznego kontaktu z dzieckiem
  • pomóc dziecku, gdy boli je brzuszek lub ma kolkę
  • wspierać rozwój stawów biodrowych swojego dziecka
  • odzyskać dwie wolne ręce

NAJBLIŻSZE TERMINY: 8 i 22 listopada 2015

MIEJSCE: Klub Dwulatka „URWISEK” przy ul. Wejherowskiej 28 we Wrocławiu!!!

ZAPISZ SIĘ: info@przywiazanie.szkola.pl

W RAZIE PYTAŃ DZWOŃ: 502-061-483

W PROGRAMIE SZKOLENIA:

• najlepsze wiązania dobrane do potrzeb rodziców i wieku dziecka
  • praktyczne wskazówki doświadczonej instruktorki noszenia
  • dużo ćwiczeń praktycznych
  • indywidualne sprawdzenie poprawności wiązań przez instruktorkę
  • część teoretyczna zawierająca odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania

CO ZYSKASZ:

• praktyczną umiejętność prawidłowego zawiązania chusty
  • wiedzę o zasadach układania dziecka w chuście i chustowym BHP
  • umiejętność dobrania idealnej dla Ciebie i Twojego dziecka pomocy do noszenia
  • możliwość zakupu na miejscu chusty lub nosidła

W RAMACH SZKOLENIA ZAPEWNIAMY:

• lalki i chusty do ćwiczeń
  • materiały szkoleniowe w postaci instrukcji wiązań wysyłanej na adres e-mail
  • poczęstunek (kawa, herbata, woda, ciastka)
  • dostęp do przewijaka

PROWADZENIE:

Anna Zin- certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®  z 8-mio letnim doświadczeniem, doradczyni akredytowana przez Akademię Noszenia Dzieci, instruktorka Polskiej Szkoły Masażu Shantala, mama Frania, Heleny i Niny, filozofka

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

8 listopada (niedziela):

10:00-12:00 chusta tkana grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok.4-5  mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej (najłatwiejsze, najbardziej praktyczne, najczęściej używane wiązanie dla maluchów) + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł.

12:00-13:00 – powtórka z motania, czyli bezpłatny blok powtórkowy dla osób, które uczestniczyły w warsztatach lub konsultacjach Szkoły Noszenia Przywiązanie. Liczba miejsc ograniczona, konieczne wcześniejsze zapisy.

13:00-15:00 – chusta tkana grupa średnio zaawansowana – dla rodziców maluszków od urodzenia, którzy mają za sobą już pierwsze doświadczenia z chustą – wiązanie „kangurek” (bardzo wygodne, popularne, bezpieczne, wygodne).

Pamiętajcie o programie zniżkowym dla dotychczasowych uczniów Przywiązania! Skorzystajcie ze zniżki i poznajcie fascynujący świat różnorodnych wiązań!

22 lisotpada (niedziela):

10:00-12:00 chusta tkana grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok.4-5  mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł.

13:00-15:00 – chusta tkana grupa zaawansowana – dla rodziców dzieci od urodzenia w górę – wiązanie „plecak prosty” (wiązanie dla wymagających, aktywnych, lubiących mieć dużo swobody działania), zmierzymy się też z kolejnym wiązaniem

ZAPISZ SIĘ: info@przywiazanie.szkola.pl

W RAZIE PYTAŃ DZWOŃ: 502-061-483

Serdecznie zapraszam, pozdrawiam i do zobaczenia.