Aktualności 23 czerwca 2010

Zbliża się astronomiczne lato oraz kolejna edycja wrocławskiej Niedzieli Chustowej 🙂

Jedyne we Wrocławiu certyfikowane doradczynie słynnej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®

zapraszają na warsztaty 27 czerwca:

11-12:00 „Powtórka z kieszonki” czyli wspólnie motamy, powtarzamy, omawiamy…

Brałaś/eś udział w naszych warsztatach lub konsultacjach? Przyjdź, a sprawdzimy jak sobie radzisz z wiązaniem:) Odpowiemy na pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, porozmawiamy o chustowych doświadczeniach przy kawie i smakołykach.  Wstęp 10pln od 1 rodzica, 15pln od pary. Ilość miejsc ograniczona!

13-15:00 grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do 5 mies. życia)

Poznacie idealne dla najmłodszych dzieci wiązanie „kieszonka”, niezawodny węzeł płaski, teoretyczne podstawy noszenia w chustach oraz chustowe ciekawostki.

Koszt: 50 zł  jeden rodzic i dziecko, 70 zł dwoje opiekunów i dziecko.

Zapisy przyjmujemy mailowo: info@przywiazanie.szkola.pl

ZAPRASZAMY i do zobaczenia! 😉