Bez kategorii 12 czerwca 2012

24 czerwca 2012 – wyjątkowe warsztaty chustowe z modułem plecakowym

Jeśli czujesz, że noszenie dziecka z przodu zaczyna być zbyt trudne,
jeśli planujesz wakacyjne wycieczki ze starszakiem, który lubi czasem odpocząć, wtulając się w mamę lub tatę,
jeśli chcesz opanować nowe praktyczne sposoby wiązania chusty,

przyjdź koniecznie na…

PROFESJONALNE WARSZTATY PLECAKOWE

Pod okiem specjalistki opanujesz tajniki:

• umieszczania dziecka na plecach
  • motania trzech odmian plecaków (PLECAK PROSTY, PLECAK Z KRZYŻEM, PLECAK JORDANA)
  • bezpiecznego zdejmowania dziecka z pleców

TERMIN:  24 czerwca 2012, godz. 10.00

MIEJSCE: Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka „URWISEK” przy ul. Wejherowskiej 28

OPRÓCZ TEGO ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ  NA DWA TRADYCYJNE BLOKI SZKOLENIOWE:

12:00-13:00 powtórka z motania – dla uczestników poprzednich warsztatów lub indywidualnych konsultacji. Przyjdź, jeśli chcesz coś powtórzyć pod fachowym okiem, skonsultować poprawność wiązania lub upewnić się, że dziecko jest prawidłowo ułożone w chuście. Odpowiemy na pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, porozmawiamy o chustowych doświadczeniach przy kawie i smakołykach. Konsultacje są bezpłatne, obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona!

13:00-15:30 grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 5 mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł

Warsztaty chustowe poprowadzi Anna Zin – certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®.

Nie musisz mieć własnej chusty! Na warsztatach zapewniamy chusty i lalki do ćwiczeń.

Na miejscu możliwość zakupu chusty lub nosidła ergonomicznego.

Ilość miejsc ograniczona (max. 6 dzieci z opiekunami)

Koszt: 50 zł  jeden rodzic i dziecko, 70 zł dwoje opiekunów i dziecko.

Zapisy: info@przywiazanie.szkola.pl

Telefon kontaktowy: 502-061-483