Aktualności Bez kategorii 30 czerwca 2014

Casting do sesji fotograficznej

 casting sesja fotoMoi drodzy… na fali przemiłej współpracy z  Missmedula Karolina Kosowicz zrodził się pomysł uliczno-modowej sesji chustowej. Idea jest taka, by pokazać, że chusty są dla każdego. Że nie trzeba mieć wianka we włosach i lnianej spódnicy, by pasować do chusty. Że dziecko w chuście czy nosidle dobrze komponuje się z rodzicem w glanach, z tatuażami, w dzwonach, w garsonce, w szpilkach, z dredami…. Czy to deskorolkarz, punkówa, hippis, motocyklistka, rowerzysta czy hipsterka….nosząc dziecko w chuście czy nosidle każdy wygląda świetnie:-) A wszystko to w wyjątkowej scenerii wrocławskich ulic.   Zapraszamy więc do udziału chętne osoby, które reprezentują jakiś charakterystyczny styl modowy czy subkulturowy….jednym słowem każdego, kto nosi dziecko w chuście i jednocześnie chciałby pokazać swój niepowtarzalny styl 
Zgłoszenia wraz ze zdjęciami proszę wysyłać w wiadomościach lub na info@przywiazanie.szkola.pl

rsz_przywiazanie_noszenie_chusty_big-1309 (1)