Aktualności Bez kategorii 30 czerwca 2014

Casting do sesji fotograficznej

 casting sesja fotoMoi drodzy… na fali przemiłej współpracy z  Missmedula Karolina Kosowicz zrodził się pomysł uliczno-modowej sesji chustowej. Idea jest taka Achat C-Lettre Pilules en Ligne sans Ordonnance , by pokazać, że chusty są dla każdego. Że nie trzeba mieć wianka we włosach i lnianej spódnicy, by pasować do chusty. Że dziecko w chuście czy nosidle dobrze komponuje się z rodzicem w glanach, z tatuażami, w dzwonach, w garsonce, w szpilkach, z dredami…. Czy to deskorolkarz, punkówa, hippis, motocyklistka, rowerzysta czy hipsterka….nosząc dziecko w chuście czy nosidle każdy wygląda świetnie:-) A wszystko to w wyjątkowej scenerii wrocławskich ulic.   Zapraszamy więc do udziału chętne osoby, które reprezentują jakiś charakterystyczny styl modowy czy subkulturowy….jednym słowem każdego, kto nosi dziecko w chuście i jednocześnie chciałby pokazać swój niepowtarzalny styl 
Zgłoszenia wraz ze zdjęciami proszę wysyłać w wiadomościach lub na info@przywiazanie.szkola.pl

rsz_przywiazanie_noszenie_chusty_big-1309 (1)


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4