Aktualności Bez kategorii 15 października 2012

Charytatywne warsztaty chustowe

[vevents]

Szkoła Noszenia Przywiązanie i Przedszkole nr 57  „Mały Książę”, zapraszają na wyjątkowe…

CHARYTATYWNE WARSZTATY CHUSTOWE

UWAGA!!! Dochód z warsztatów zostanie przeznaczony na zakup zabawek i pomocy dydaktycznych dla dzieci z przedszkola nr 57 „Mały Książę”, ul. Chorzowska 55, Wrocław

  • Jeśli więdną ci już ręce od noszenia maluszka
  • Jeśli marzysz o spacerach z wtulonym w siebie dzieckiem
  • Jeśli twoje maleństwo cierpi z powodu kolek
  • Jeśli potrzebujesz wolnych rąk dla starszaka
  • ….a przy tym masz ochotę wesprzeć działalność przedszkola…

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY

TERMINY:

22 października 2012, godz.16.00-18.00 – grupa zaawansowana (dzieci zwykle pow. 5 miesiąca życia) bardzo praktyczne wiązanie z przodu – 2x z długiej chusty tkanej oraz na biodrze z chusty kółkowej, dodatkowo przymiarka nosideł ergonomicznych i mei tai

23 października 2012, godz. 16.00-18.00 –  grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 5 mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł

MIEJSCE: Przedszkole nr 57 „Mały Książę”, ul. Chorzowska 55

Warsztaty chustowe poprowadzi: Anna Zin– certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®

Nie musisz mieć własnej chusty! Na warsztatach zapewniam chusty i lalki do ćwiczeń.

Ilość miejsc ograniczona (max. 7 dzieci z opiekunami)

Koszt: 40 zł  jeden rodzic i dziecko, 60 zł dwoje opiekunów i dziecko.

zapisy: info@przywiazanie.szkola.pl

Telefon kontaktowy: 502-061-483

Serdecznie zapraszamy, pozdrawiamy i do zobaczenia.

Szkoła Noszenia PRZYWIĄZANIE

www.przywiazanie.szkola.pl


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4