Aktualności 12 sierpnia 2009

Chustowa niedziela

CHUSTOWA NIEDZIELA – zapraszamy na kolejne warsztaty chustowe we Wrocławiu! Data: 7 lutego 2010zosiatadmeitai2 Miejsce: Centrum URWISEK, ul. Wejherowska 28 (teren byłego CEKiRON-u, dojazd) Warsztaty dla dwóch grup: 10-12:00 grupa pierwsza

…przyjdź koniecznie! Nauczymy cię wiązań na plecach (plecak z chusty długiej, nosidła ergonomiczne, hybrydowe, Mei-Tai).

13-15:00 grupa druga

 • Jeśli twoja przygoda z chustą dopiero się rozpoczyna,
 • jeśli twoje dziecko jest malutkie (0-6 miesięcy) lub dopiero się go spodziewasz,
 • jeśli chcesz poznać podstawowe wiązania odpowiednie dla najmniejszych szkrabów,
 • jeśli nurtują cię pytania związane z noszeniem dzieci w chustach i chcesz zdobyć podstawową wiedzę teoretyczną,
 • jeśli chcesz bezpiecznie nosić swoje dziecko, a nie wiesz, jak to zrobić,
 • jeśli nie jesteś pewna/pewny, czy dobrze wiążesz chustę…
…przyjdź koniecznie! Nauczymy cię, jak nosić maluszka w podstawowym wiązaniu „kieszonka” oraz rozwiążemy tajemnicę węzła płaskiego.

Wielkość grup: maksymalnie 6 par z dziećmi. Zapewniamy:

 • Profesjonalną opiekę DWÓCH doradczyń po kursach renomowanej drezdeńskiej szkoły noszenia Die Trageschule®
 • Komfortową pracę w małej grupie (max. 6 dzieci z opiekunami)
 • Przytulną, odpowiednio wyposażoną salę (lustra, przewijak, kącik do karmienia)
 • Przyjazną atmosferę i bardzo indywidualne podejście
 • Materiały szkoleniowe (chusty, nosidła, lalki, instrukcje wiązań)
 • Możliwość zakupu chusty, nosidła, innych akcesoriów
Koszt warsztatów: 50 zł jeden rodzic i dziecko, 70 zł dwoje opiekunów i dziecko. Przy przedpłacie na konto ZNIŻKA 10%!!
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: info@przywiazanie.szkola.pl

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt! Jeżeli nie możesz wziąć udziału w tych warsztatach, ale temat Cię interesuje, zapisz się na nasz newsletter, powiadomimy Cię o kolejnych terminach! Jeżeli interesuje Cię inny temat warsztatów, napisz do nas: info@przywiazanie.szkola.pl


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4