Aktualności 13 lipca 2010

Szkoła Noszenia PRZYWIĄZANIE zaprasza na kolejną wrocławską Niedzielę Chustową

Szkoła Noszenia PRZYWIĄZANIE zaprasza na kolejną wrocławską Niedzielę Chustową!!!

Data: 18 lipca

Miejsce: URWISEK przy ul. Wejherowskiej 28 we Wrocławiu

Lato w pełni, a więc najwyższy czas na plenerowo-parkowo-wyjazdowe chustowanie! Chusta lub nosidło sprawdzają się też świetnie w domowym zaciszu:) Jeśli chcesz wiedzieć, w co i jak zamotać swoją Pociechę (już od urodzenia!), przyjdź koniecznie na warsztaty:

10-12:00 grupa zaawansowana (dzieci zwykle pow. 5 miesiąca życia) wiązanie 2x, noszenie na biodrze, nosidła ergonomiczne i mei tai

13-15:30 grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do 5 mies. życia)

Warsztaty chustowe poprowadzą jedyne we Wrocławiu certyfikowane doradczynie słynnej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®.

Ilość miejsc ograniczona (max. 6 dzieci z opiekunami), zapisy: info@przywiazanie.szkola.pl