Aktualności 13 sierpnia 2009

Chustowa niedziela

CHUSTOWA NIEDZIELAzapraszamy na warsztaty noszenia dzieci w chustach!!!przytulnie w chuście:)

Data: 17 stycznia 2010

Miejsce: Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka URWISEK, ul. Wejherowska 28 (dojazd) Warsztaty dla dwóch grup:
10-12:00 grupa “zaawansowana”

Zapraszamy rodziców, którzy pierwsze kroki z dzieckiem w chuście mają już za sobą. Będziemy uczyć wiązań: podwójny X oraz siodełko z pętelką czyli na biodrze z długiej chusty.

13-15:00 grupa “początkująca” Zapraszamy rodziców, którzy dopiero zaczynają przygodę z chustą i chcieliby zdobyć podstawową wiedzę teoretyczną oraz praktyczną nt. noszenia Maluszków już od urodzenia. Będziemy uczyć wiązania “kieszonka” oraz węzła płaskiego, wykorzystywanego przy większości technik noszenia.

Wielkość grup: maksymalnie 6 par z dziećmi.

Zapewniamy:

• Profesjonalną opiekę dwóch doradczyń po kursach renomowanej drezdeńskiej szkoły noszenia Die Trageschule®
  • Komfortową pracę w małej grupie (max. 6 dzieci z opiekunami)
  • Przytulną, odpowiednio wyposażoną salę (lustro, przewijak, kącik do karmienia)
  • Miłą atmosferę i indywidualne podejście
  • Materiały szkoleniowe (chusty, nosidła, lalki, instrukcje wiązań)
  • Możliwość zakupu chusty, nosidła, innych akcesoriów
Koszt warsztatów: 50 zł jeden rodzic i dziecko, 70 zł dwoje opiekunów i dziecko. Przy przedpłacie na konto ZNIŻKA 10%!!

Wsród uczestników rozlosujemy słynny “Przytulendarz” – chustowy kalendarz na 2010 rok oraz niezwykle praktyczne getry dla małego Chuściocha!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: info@przywiazanie.szkola.pl

W razie dodatkowych pytań można się kontaktować mailowo lub telefonicznie: Ania 502-061-483 Ewa 507-988-282 Jeżeli nie możesz wziąć udziału w tych warsztatach, ale temat Cię interesuje, zapisz się na nasz newsletter – powiadomimy Cię o kolejnych terminach! Jeżeli interesuje Cię inny temat warsztatów, napisz do nas: info@przywiazanie.szkola.pl