Aktualności 6 grudnia 2010

Czekoladowe Pogotowie Chustowe

Czekoladowe Pogotowie Chustowe

Nosisz swoje dziecko w chuście? Lubisz tę bliskość i fakt, że masz wolne ręce? Świetnie!
Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości i chcesz się upewnić, czy wszystko robisz dobrze, albo napotykasz na trudności w wiązaniu, np.:

  • bolą Cię plecy i czujesz, że chusta zawiązana jest za luźno
  • dziecko ląduje za nisko lub za wysoko, albo ma za szeroko nóżki
  • masz problem z dociąganiem chusty
  • węzęł płaski to dla Ciebie czarna magia
  • chusta kółkowa jest trudniejsza, niż się spodziewałaś/eś
  • nie wiesz, jak dobrać nosidło dla starszaka…

… jednym słowem potrzebujesz szybkiej porady?

Przyjdź, pomożemy Ci w rozwiązaniu tych i wielu innych problemów!

W każdy wtorek w godzinach 13:30-15:00 w Czekoladziarni przy ul. Połanieckiej 17 działa Pogotowie Chustowe. Zapraszamy na 30 minutowe „mini-konsultacje”.

Co 2 tygodnie dyżur będzie pełnić Ewa Owczarewicz – Certyfikowana doradczyni noszenia Die Trageschule® ze Szkoły Noszenia Przywiązanie www.przywiazanie.szkola.pl.

Koszt porady to 20 zł. Dodatkowo w barze specjalny rabat na smakołyki!

Jeśli nie chcesz czekać w kolejce zapraszamy do wcześniejszego umówienia się:

Tel: 507 988 282 lub Email: info@czekoladziarnia.pl.

Zapraszamy!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4