Aktualności Bez kategorii 18 kwietnia 2013

Czytanie ze zniżką:-)

Słonko, kawa, wygodny fotel i dobra lektura…oto wymarzony relaks:-) Żeby Wam sprawę ułatwić, proponujemy 15% zniżki na świetne książki Wydawnictwa Mamania.

Szczególnej uwadze polecamy Księgę Rodzicielstwa Bliskości Marthy i Williama Sears’ów. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto chciałby poznać filary i najważniejsze narzędzia Rodzicielstwa Bliskości. Napisana z pozycji rodziców ośmiorga dzieci, ale też praktyków (William Sears jest uznanym pediatrą, a Martha Sears doradczynią laktacyjną), bez zadęcia i tworzenia sztucznych systemów wychowawczych. Lekkostrawna, wyluzowana, intuicyjna, przystępna i zmieniająca perspektywę rodzicielską 🙂

Zapraszamy zatem na zakupy, do 30 kwietnia za książki Mamanii zapłacicie 15% mniej 🙂

Miłej lektury!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4