Aktualności Bez kategorii 18 kwietnia 2013

Czytanie ze zniżką:-)

Słonko, kawa, wygodny fotel i dobra lektura…oto wymarzony relaks:-) Żeby Wam sprawę ułatwić, proponujemy 15% zniżki na świetne książki Wydawnictwa Mamania.

Szczególnej uwadze polecamy Księgę Rodzicielstwa Bliskości Marthy i Williama Sears’ów. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto chciałby poznać filary i najważniejsze narzędzia Rodzicielstwa Bliskości. Napisana z pozycji rodziców ośmiorga dzieci, ale też praktyków (William Sears jest uznanym pediatrą, a Martha Sears doradczynią laktacyjną), bez zadęcia i tworzenia sztucznych systemów wychowawczych. Lekkostrawna, wyluzowana, intuicyjna, przystępna i zmieniająca perspektywę rodzicielską 🙂

Zapraszamy zatem na zakupy, do 30 kwietnia za książki Mamanii zapłacicie 15% mniej 🙂

Miłej lektury!