Aktualności Bez kategorii 3 marca 2014

Eko Tuptusie – nowa dostawa

ekotuptusie nowa dosta

 

Kochani, miło mi poinformować, że już wkrótce przybędą do nas nowe kapciuszki Eko Tuptusie.

Te mięciutkie http://psychomotorik.de/wp/.tmp/reglan/index.html , przyjazne dla stopy, całkowicie naturalne, a przy tym po prostu śliczne i niezwykle kolorowe kapcie, staną się ulubionym obuwiem Twojego dziecka.

Po domu, w przedszkolu czy żłobku, na zimnej podłodze…wszędzie świetnie się sprawdzą.

Polecane przez fizjoterapeutów i ortopedów ze względu na zapewnienie fizjologicznego, naturalnego rozwoju małej stópki.

Zapraszam na ZAKUPY 🙂


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4