Aktualności Bez kategorii 11 kwietnia 2013

EkoJarmark Wrocław na Zdrowie

Już 13-ego kwietnia (najbliższa sobota) zapraszamy do Wrocławia, na kolejny
JARMARK EKOLOGICZNY WROCŁAW NA ZDROWIE!

Tym razem Szkoła Noszenia Przywiązanie ma do dyspozycji całą pierwszą salę, którą zamienimy w chustowe królestwo 🙂 W naszym chustowym zakątku na najbliższym Ekojarmarku będzie można przymierzyć nosidła, sprawdzić wiązania oraz dowiedzieć się, dlaczego chusta z bambusem jest swietna na lato…
Do zobaczenia!
Na jarmarku nie zabraknie również pysznych, naturalnych chlebów, ciasteczek orkiszowych, jaj od zielononóżek, zdrowych wędlin i kiełbas, pasztetu z selera, ekologicznego nabiału krowiego i koziego, miodów, kaw i czekolad FAIR TRADE, przypraw i ŚWIEŻYCH ZIÓŁ (LUBCZYK, TYMIANEK CYTRYNOWY ITP.) jabłek i soków zimnotłoczonych, przetworów z ekologicznej aronii, warzyw i przetworów z nich, kosmetyków naturalnych, suplementów diety, oleju lnianego, rękodzielnictwa artystycznego w tym naturalne zabawki dla dzieci itp.
Oczywiście, będą też BEZPŁATNE WARSZTATY DLA PRZYSZŁYCH I ŚWIEŻOUPIECZONYCH RODZICÓW Z NOSZENIA DZIECI W CHUSTACH (GODZ. 11:00) oraz przez cały okres trwania jarmarku będą odbywać się BEZPŁATNE WARSZTATY Z MASY SOLNEJ DLA DUŻYCH I MAŁYCH 🙂
MIEJSCE JARMARKU: Centrum Konferencyjne Business Bridge, ul. Szybowcowa 23 (budynek Creatora, nad dyskontem spożywczym Netto), 13 KWIETNIA, godz. 9-15.
https://www.facebook.com/events/430330903706266/

SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY!

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4