Aktualności Bez kategorii 14 października 2015

Im więcej się uczysz, tym mniej płacisz

im więcej się uczysz...

Nowa oferta dla uczniów Szkoły Noszenia Przywiązanie…zasada jest prosta:

 • pierwsze zajęcia: wg. cennika
 • drugie zajęcia: rabat 10%
 • trzecie zajęcia: rabat 20%
 • czwarte zajęcia: rabat 30%
 • piąte zajęcia: rabat 40%
 • szóste i kolejne zajęcia: rabat 50%

Oferta dotyczy warsztatów chustowych i indywidualnych warsztatów z noszenia w chuście.

Podczas warsztatów i konsultacji indywidualnych stawiam przede wszystkim na jakość. Jakość nauczania, kontaktu, komunikacji, wsparcia po zajęciach. Bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego ucznia i z tego względu na każdych zajęciach uczę zwykle jednego, maksymalnie dwóch wiązań. Bardzo zależy mi na tym, by prowadzone przeze mnie lekcje były na jak najwyższym poziomie merytorycznym. Chciałabym też moim uczniom pokazać mnogość różnych możliwości, jakie daje chusta, a przy tym te już poznane sposoby motania doprowadzić do perfekcji. Dlatego stworzyłam nową ofertę, która moim uczniom pozwoli na rozszerzenie wachlarza stosowanych wiązań, zmniejszając przy tym koszty szkolenia i pozostając w ciągłym kontakcie i z trenerką i z innymi chustującymi rodzicami.

 

Przykładowe zestawienia tematyczne dla dzieci od urodzenia:

 1. kieszonka
 2. chusta kółkowa i chusta elastyczna
 3. kangurek na biodrze
 4. kangurek
 5. plecak prosty

 

Przykładowe zestawienia tematyczne dla dzieci od 5-tego miesiąca życia:

 1. podwójny X
 2. kangurek
 3. plecak prosty
 4. plecak z koszulką
 5. siodełko z pętelką…

Przypominam też wszystkim uczniom, że każdy z Was może korzystać z bezpłatnych powtórek z motania w dniach, w których prowadzę zajęcia w Urwisku.

Nową ofertę szkoleniową z nowymi możliwościami wiązań zaczynamy już od listopada. Wypatrujcie newsów!

Zniżki dotyczą osób, które korzystały z zajęć Szkoły Noszenia Przywiązanie w przeciągu ostatniego roku i oczywiście przyszłych uczniów, każde kolejne zajęcia muszą dotyczyć nowego zakresu tematycznego (czyli np. jeśli uczestniczyłeś/-aś w warsztatach z kieszonki, możesz swoją zniżkę wykorzystać na warsztaty lub konsultacje z kangurka, plecaka prostego, kangura na biodrze itp…).

Zapraszam!