Aktualności 29 listopada 2012

Jarmark Ekologiczny „Wrocław na zdrowie”

Zapraszamy na ostatni w tym roku Jarmark Ekologiczny „Wrocław na zdrowie”! 

 

Czas: Sobota 1 grudnia 2012 w godz. 9:00 do 15:00

Miejsce: Centrum Konferencyjne ul. Szybowcowa 23 we Wrocławiu.

Szkoła Noszenia Przywiązanie poprowadzi:

11:00 wykład o chustonoszeniu z pokazem wiązań

11:30 mini warsztaty chustowe dla rodziców Maluszków (od brzuszka do 5-ego miesiąca życia)

Opowiemy o zaletach noszenia, omówimy różne chusty i nosidła, zaprezentujemy najpopularniejsze wiązania, a chętnych rodziców nauczymy wiązać chustę dla najmłodszych dzieci. Zapewniamy chusty i lalki do ćwiczeń. Po warsztatach można będzie kupić różne pomoce do noszenia na naszym stoisku.

Na stoisku Przywiązania znajdziecie: 

  • CHUSTY tkane
  • NOSIDŁA ergonomiczne
  • PIELUSZKI WIELORAZOWE i akcesoria
  • EKO ŚRODKI CZYSTOŚCI
Dodatkowo dla dzieci warsztaty z masą solną i aniołami w roli głównej a dla wszystkich ciepła świąteczna atmosfera i dużo promocji :)WSTĘP WOLNY!  Do zobaczenia w sobotę!

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4