Aktualności Bez kategorii 20 listopada 2013

Już jest! Nowa dostawa Bondolino!

bondodlino my love

 Już są! Dojechały do nas niezrównane nosidła Bondolino.

 Niezwykłe, bo jako jedne z niewielu faktycznie nadają się do noszenia dzieci od 3-4 kg do 20 kg, zarówno z przodu jak i na plecach. Zrobione z mięciutkiej  i solidnej bawełny . Dostępne w trzech wersjach:

  •  Standard – solidne i pewne, pełne ciekawych rozwiązań, idealne i dla malucha i dla starszaka. Bawełna tkana skośnokrzyżowo.
  •  Light – super ultra delikatna i kompaktowa wersja Bondolino. Mięciutka, malutka, przyjemna w dotyku. Bawełna tkana skośnokrzyżowo. 
  •  Popelina – połączenie zalet wersji Standard i Light: przyjazna cena Standardu, kompaktowość wersji Light. Zrobione z przyjemnej miękkiej bawełny. Popelina dodatkowo dostępna jest również w wersji “Slim-fit”, świetnej dla osób o drobnej budowie. Ma wówczas węższe pasy naramienne i krótszy pas biodrowy.

 Wybierz swoje idealne Bondolino! 

osłonki hoppediz