Aktualności Bez kategorii 20 listopada 2013

Już jest! Nowa dostawa Bondolino!

bondodlino my love

 Już są! Dojechały do nas niezrównane nosidła Bondolino.

 Niezwykłe, bo jako jedne z niewielu faktycznie nadają się do noszenia dzieci od 3-4 kg do 20 kg, zarówno z przodu jak i na plecach. Zrobione z mięciutkiej  i solidnej bawełny . Dostępne w trzech wersjach:

  •  Standard – solidne i pewne, pełne ciekawych rozwiązań, idealne i dla malucha i dla starszaka. Bawełna tkana skośnokrzyżowo.
  •  Light – super ultra delikatna i kompaktowa wersja Bondolino. Mięciutka, malutka, przyjemna w dotyku. Bawełna tkana skośnokrzyżowo. 
  •  Popelina – połączenie zalet wersji Standard i Light: przyjazna cena Standardu, kompaktowość wersji Light. Zrobione z przyjemnej miękkiej bawełny. Popelina dodatkowo dostępna jest również w wersji „Slim-fit”, świetnej dla osób o drobnej budowie. Ma wówczas węższe pasy naramienne i krótszy pas biodrowy.

 Wybierz swoje idealne Bondolino! 

osłonki hoppediz


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4