Konsultacje indywidualne

warsztaty chustowe WrocławKażda nowa sytuacja jest dla małego dziecka i świeżo upieczonego rodzica sporym wyzwaniem. Motanie w chuście często wydaje się być niezwykle skomplikowane. Jest zatem bardzo ważne, by zarówno rodzice, jak i dziecko, przy pierwszych próbach wiązania chusty czuli się komfortowo i bezpiecznie. Dobrze jest uczyć się pod okiem osoby kompetentnej, która oprócz własnego doświadczenia, ma również przygotowanie merytoryczne i dysponuje lalkami do ćwiczeń, a także bogatym zbiorem różnych chust i nosideł (chusty tkane, elastyczne, kółkowe, nosidła mei tai, ergonomiczne, hybrydowe).

WP_20150203_008Proponuję Państwu zatem indywidualne konsultacje z zakresu noszenia dzieci w chustach i nosidłach. Każde spotkanie poprzedzone jest wywiadem na temat doświadczeń i oczekiwań rodziców oraz szczególnych potrzeb dziecka. Konsultacje trwają ok. 2 godzin, uczymy jednego lub dwóch wiązań. Każde wiązanie najpierw pokazuję na lalce, potem ćwiczymy wspólnie z rodzicami na lalkach, a dopiero, gdy rodzice czują się gotowi, wiążemy chustę na dziecku. Dzięki takiemu rozwiązaniu rodzice nabierają wprawy w wiązaniu zanim pierwszy raz zawiążą swoje dziecko, a to minimalizuje stres obu stron w tej nowej sytuacji. Doradzam, jaką chustę lub nosidło wybrać w zależności od potrzeb rodziców i wieku dziecka. W szczególnych przypadkach kontaktuję się ze specjalistami z dziedziny neurologii dziecięcej i fizjoterapii w celu dobrania najkorzystniejszego sposobu noszenia.

WP_20150202_002 Po spotkaniu zwykle pozostaję w kontakcie z rodzicami. W razie potrzeby udzielam dodatkowych darmowych konsultacji mailowo, telefonicznie. Wszystko po to, by rodzice mieli pewność, że wiążą prawidłowo, a co za tym idzie, noszą swoje dzieci wygodnie i bezpiecznie.

Cena lekcji indywidualnych.

Najlepszym rozwiązaniem dla rodziców jest wykupienie pakietu dwóch lekcji, co pozwala na sprawdzenie jakości wiązań pod okiem doradcy.

Pojedyncza lekcja (spotkanie trwa do 2 godzin):

❤️ 180 zł, gdy uczy się jeden rodzic

💕 250 zł, gdy uczą się oboje rodzice

🚗 dojazd na terenie Wrocławia 50 zł

Pakiet dwóch spotkań (każde spotkanie trwa do 2 godzin, drugie spotkanie obejmuje sprawdzenie postępów w nauce po pierwszym spotkaniu oraz naukę kolejnego wiązania):

❤️ 320 zł, gdy uczy się jeden rodzic

💕 400 zł, gdy uczą się oboje rodzice

🚗 dwa dojazdy na terenie Wrocławia 100 zł

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/page-sidebar.php(21): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thr in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4