Aktualności Bez kategorii 1 lutego 2013

Lutowe warsztaty chustowe!

[vevents]

Ruszają zapisy na lutowe warsztaty z cyklu „Chustowa Niedziela”!

TERMINY:  10 i 24 lutego  2013

MIEJSCE: Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka „URWISEK” przy ul. Wejherowskiej 28

PLAN ZAJĘĆ:

10 lutego: 

10:00-12:00 chusta elastyczna dla początkujących (dzieci od brzuszka mamy do ok. 5 m-ca życia) poznamy technikę wiązania chusty elastycznej, przeznaczonej przede wszystkim do noszenia niemowląt.

12:00-13:00 powtórka z motania – dla uczestników poprzednich warsztatów lub indywidualnych konsultacji. Przyjdź, jeśli chcesz coś powtórzyć pod fachowym okiem, skonsultować poprawność wiązania lub upewnić się, że dziecko jest prawidłowo ułożone w chuście. Odpowiemy na pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, porozmawiamy o chustowych doświadczeniach przy kawie i smakołykach. Konsultacje są bezpłatne, obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona!

13:00-15:30 chusta tkana grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 5 mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł

Prowadzenie: Anna Zin– certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®, mama Frania, Heleny i Niny

24 lutego:

10:00-12:00 chusta tkana dla zaawansowanych (dzieci od ok. 5 m-ca życia wzwyż) bardzo praktyczne wiązanie z przodu – 2x z długiej chusty tkanej oraz na biodrze z chusty kółkowej, dodatkowo przymiarka nosideł ergonomicznych i mei tai

12:00-13:00 powtórka z motania – dla uczestników poprzednich warsztatów lub indywidualnych konsultacji. Przyjdź, jeśli chcesz coś powtórzyć pod fachowym okiem, skonsultować poprawność wiązania lub upewnić się, że dziecko jest prawidłowo ułożone w chuście. Odpowiemy na pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, porozmawiamy o chustowych doświadczeniach przy kawie i smakołykach. Konsultacje są bezpłatne, obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona!

13:00-15:30 chusta tkana grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 5 mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł

Prowadzenie: Ewa Owczarewicz – certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®, mama Zuzanki i Gucia

 

Nie musisz mieć własnej chusty! Na warsztatach zapewniamy chusty i lalki do ćwiczeń.

Na miejscu możliwość zakupu chusty lub nosidła ergonomicznego.

Ilość miejsc ograniczona (max. 6 dzieci z opiekunami)

Koszt: 50 zł  jeden rodzic i dziecko, 70 zł dwoje opiekunów i dziecko.

Zapisy: info@przywiazanie.szkola.pl

Telefon kontaktowy: 

502-061-483 (10 lutego)

507-988-282 (24 lutego)

Serdecznie zapraszamy, pozdrawiamy i do zobaczenia.

Szkoła Noszenia PRZYWIĄZANIE

www.przywiazanie.szkola.pl