Aktualności 13 sierpnia 2009

Międzynarodowy tydzień bliskości

Wszystkich rodziców zainteresowanych chustonoszeniem zapraszamy na obchody Międzynarodowego Tygodnia Bliskości (International Babywearing Week)! W dniach 21-28 września na całym świecie odbędą się imprezy promujące ideę bliskości, czyli m.in.: noszenie dzieci w chustach, miękkich nosidłach lub na rękach. Celem działań związanych z MTB jest także aktywizacja i wspieranie młodych rodziców, szerzenie ekologicznych trendów i idei świadomego rodzicielstwa. Tydzień Bliskości to cykl imprez: wykładów, spotkań, happeningów, warsztatów etc., organizowanych na zasadzie wolontariatu w całej Polsce przez rodziców dla rodziców. We Wrocławiu na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny, a do tego na każdym spotkaniu wśród uczestników losowane będą atrakcyjne upominki przekazane przez partnerów (miejsca, firmy i instytucje przyjazne dzieciom i rodzicom). Również Szkoła Noszenia Przywiązanie funduje wspaniałe nagrody: indywidualne konsultacje chustowe! Zapraszamy! Szczegółowy harmonogram obchodów Tygodnia Bliskości we Wrocławiu znajduje się tutaj.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4