Aktualności Bez kategorii 30 sierpnia 2012

Nowe dziecko Przywiązania – sklep internetowy!

Miło nam poinformować, że oto świętujemy narodziny kolejnego naszego Dziecka! Nieprzespane noce, stres, wydatki, ale ile satysfakcji… Obiecujemy chuchać i dmuchać na Maleństwo, żeby rosło silne, duże i wesołe 🙂

Na naszych wirtualnych półkach znajdziecie oczywiście przede wszystkim to, co nam najbliższe, czyli chusty i miękkie nosidła oraz wielorazowe pieluszki. Wyselekcjonowane, sprawdzone na własnych dzieciach, mężach i znajomych. Przyjazne i wygodne w użytkowaniu, niezawodne i obowiązkowo stylowe:)

W sklepie znajdziecie też zabawki, ciekawe akcesoria oraz ekologiczne gadżety dla dzieci i rodziców. Wkrótce spodziewamy się kolejnych dostaw, będziemy poszerzać asortyment, zatem warto nas odwiedzać i sprawdzać nowości.

Oczywiście we Wrocławiu zakupy można odebrać osobiście.

Zapraszamy do naszego SKLEPU!

Leave a Reply


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4