Aktualności Bez kategorii 30 sierpnia 2012

Nowe dziecko Przywiązania – sklep internetowy!

Miło nam poinformować, że oto świętujemy narodziny kolejnego naszego Dziecka! Nieprzespane noce, stres, wydatki, ale ile satysfakcji… Obiecujemy chuchać i dmuchać na Maleństwo, żeby rosło silne, duże i wesołe 🙂

Na naszych wirtualnych półkach znajdziecie oczywiście przede wszystkim to, co nam najbliższe, czyli chusty i miękkie nosidła oraz wielorazowe pieluszki. Wyselekcjonowane, sprawdzone na własnych dzieciach, mężach i znajomych. Przyjazne i wygodne w użytkowaniu, niezawodne i obowiązkowo stylowe:)

W sklepie znajdziecie też zabawki, ciekawe akcesoria oraz ekologiczne gadżety dla dzieci i rodziców. Wkrótce spodziewamy się kolejnych dostaw, będziemy poszerzać asortyment, zatem warto nas odwiedzać i sprawdzać nowości.

Oczywiście we Wrocławiu zakupy można odebrać osobiście.

Zapraszamy do naszego SKLEPU!

Leave a Reply