Aktualności 30 maja 2013

NOWOŚĆ w Przywiązaniu – ruszają zapisy na kurs masażu Shantala

[vevents]

Nowość w ofercie Szkoły Noszenia Przywiązanie!

Kurs masażu Shantala dla rodziców!

Ruszają zapisy na czerwcowe cykl spotkań z masażem!

TERMINY:  pierwsze spotkanie 9 czerwca, godz. 10:00 – 12:00 , kolejne terminy do ustalenia

MIEJSCE: Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka „URWISEK” przy ul. Wejherowskiej 28

PLAN ZAJĘĆ:

  • Wprowadzenie i ogólne zasady wykonywania masażu.
  • Technika masażu klatki piersiowej i rączek.
  • Technika masażu brzuszka oraz nóżek dziecka.

Podczas następnego spotkania nauczymy się masować plecki i twarz dziecka oraz dowiemy się, jak gimnastykować maluszka po masażu. Ostatnie – trzecie spotkanie, poświęcimy na powtórzenie całego materiału oraz poznanie tajników  masażu dorosłych Shantala Body Touch.

Więcej informacji w dziale MASAŻ SHANTALA.

Prowadzenie: Anna Zin–  instruktorka Polskiej Szkoły Masażu Shantala, certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®, mama Frania, Heleny i Niny

Na miejscu możliwość zakupu oleju do masażu, muzyki relaksacyjnej oraz książki „Shantala. Tradycyjna sztuka masażu” Fredericka Leboyer’a.

Ilość miejsc ograniczona (max. 6 dzieci z opiekunami)

Koszt za cały kurs (3 spotkania): 160 pln (bez względu na to, czy w kursie uczestniczy jeden rodzic, czy dwoje opiekunów).

Zapisy: info@przywiazanie.szkola.pl

Telefon kontaktowy: 502-061-483

Serdecznie zapraszamy, pozdrawiamy i do zobaczenia.

Szkoła Noszenia PRZYWIĄZANIE

www.przywiazanie.szkola.pl


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4