Aktualności 13 sierpnia 2009

Ostry dyżur chustowy

Ostry dyżur chustowy w Szczypcie Świata! Zapraszamy w każdą środę października w godz. 11-13:00 wszystkich https://web9726.greatnet-hosting.de/antibiotico/ejennu/index.html , którzy: – chcą kupić chustę dla siebie, ale nie wiedzą jaką dobrać – chcą kupić chustę na prezent, ale nie wiedzą jak się do sprawy zabrać – chcą się dowiedzieć, jakie są zalety noszenia maluchów w chustach – mają wątpliwości, chcą o coś zapytać, ale nie mają kogo
“Ostry dyżur chustowy” pełnić będą doradczynie po kursie podstawowym die Trageschule® Dresden (m.in. Ania i Ewa ze szkoły Przywiązanie). Na miejscu będzie można zakupić gwatemalskie chusty tkane Girasol w różnych długościach i bajecznych kolorach, a po darmowych konsultacjach napić się pobudzającej yerba mate lub aromatycznej kawy fair trade i zagryźć smakołykiem z końca świata. Serdecznie zapraszamy! Uwaga: nie będą to lekcje motania! *** Szczegóły na: www.SzczyptaSwiata.pl


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4