Aktualności 13 sierpnia 2009

Ostry dyżur chustowy

Ostry dyżur chustowy w Szczypcie Świata! Zapraszamy w każdą środę października w godz. 11-13:00 wszystkich, którzy: – chcą kupić chustę dla siebie, ale nie wiedzą jaką dobrać – chcą kupić chustę na prezent, ale nie wiedzą jak się do sprawy zabrać – chcą się dowiedzieć, jakie są zalety noszenia maluchów w chustach – mają wątpliwości, chcą o coś zapytać, ale nie mają kogo
“Ostry dyżur chustowy” pełnić będą doradczynie po kursie podstawowym die Trageschule® Dresden (m.in. Ania i Ewa ze szkoły Przywiązanie). Na miejscu będzie można zakupić gwatemalskie chusty tkane Girasol w różnych długościach i bajecznych kolorach, a po darmowych konsultacjach napić się pobudzającej yerba mate lub aromatycznej kawy fair trade i zagryźć smakołykiem z końca świata. Serdecznie zapraszamy! Uwaga: nie będą to lekcje motania! *** Szczegóły na: www.SzczyptaSwiata.pl