Aktualności Bez kategorii 22 września 2016

Październik w Przywiązaniu – kieszonka, kangurek, plecaki

przywiazanie_chusty_street_missmedula_net-8824
Serdecznie zapraszam na jesienne warsztaty chustowe.
W tym miesiącu na specjalną prośbę pojawi się też szkolenie plecakowe.
A poza tym to, co potrzebne najbardziej: coś na dobry początek chustowej drogi.
Zapisz się jeśli chcesz:
 by twoje dziecko szybciej się uspokajało i dłużej spało
 odkryć korzyści płynące z bliskiego fizycznego kontaktu z dzieckiem
 pomóc dziecku, gdy boli je brzuszek lub ma kolkę
 wspierać rozwój stawów biodrowych swojego dziecka
 odzyskać dwie wolne ręce
NAJBLIŻSZE TERMINY: 2, 16 i 30 października
MIEJSCE: Klub Dwulatka „URWISEK” przy ul. Wejherowskiej 28 we Wrocławiu!!!
ZAPISZ SIĘ: info@przywiazanie.szkola.pl
W RAZIE PYTAŃ DZWOŃ: 502-061-483

Zajęcia prowadzi Anna Zin – certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule® z 8-mio letnim doświadczeniem, doradczyni akredytowana przez Akademię Noszenia Dzieci, instruktorka Polskiej Szkoły Masażu Shantala.
KOSZT: 90 pln/1 os. plus dziecko, 130 pln/2 os. plus dziecko.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

2 października (niedziela):

10:00-12:30 chusta tkana grupa początkująca – dwa najbardziej praktyczne wiązania dla dzieci od urodzenia, czyli kieszonka i kangurek.
13:00-14:00 – powtórka z motania, czyli bezpłatny blok powtórkowy dla osób, które uczestniczyły w warsztatach lub konsultacjach Szkoły Noszenia Przywiązanie. Liczba miejsc ograniczona, konieczne wcześniejsze zapisy.

16 października (niedziela):

10:00-12:30 plecak, plecak, plecak….przez 2,5 godziny powalczymy z plecakiem prostym (ale wcale nie łatwym), a jak będzie taka wasza wola, to i zahaczmy o inne plecaki (propozycje wpisujcie w zgłoszeniach)
13:00-14:00 – powtórka z motania, czyli bezpłatny blok powtórkowy dla osób, które uczestniczyły w warsztatach lub konsultacjach Szkoły Noszenia Przywiązanie. Liczba miejsc ograniczona, konieczne wcześniejsze zapisy.

30 października (niedziela):

10:00-12:30 chusta tkana grupa początkująca – dwa najbardziej praktyczne wiązania dla dzieci od urodzenia, czyli kieszonka i kangurek.
13:00-14:00 – powtórka z motania, czyli bezpłatny blok powtórkowy dla osób, które uczestniczyły w warsztatach lub konsultacjach Szkoły Noszenia Przywiązanie. Liczba miejsc ograniczona, konieczne wcześniejsze zapisy.

ZAPISZ SIĘ: info@przywiazanie.szkola.pl

W RAZIE PYTAŃ DZWOŃ: 502-061-483

Serdecznie zapraszam, pozdrawiam i do zobaczenia.