Aktualności Bez kategorii 26 czerwca 2014

Projekt Świadoma Mama

W imieniu Szkoły Noszenia Przywiązanie oraz organizatorów wydarzenia, serdecznie zapraszam na Projekt Świadoma Mama.

Jest on  skierowany do Mam niemowląt i dzieci do 3 roku życia oraz dla Kobiet w ciąży. To cykl bezpłatnych spotkań dla Mam w okresie macierzyństwa i rodzicielstwa. W programie warsztatów znajdują się m.in. porady specjalistów (m.in. ginekolog, dietetyk, kosmetolog/dermatolog, fizjoterapeuta, alergolog) oraz sesja fotograficzna. Pomiędzy dwoma panelami odbywa się również część warsztatów praktycznych (m.in. pokaz pierwszej pomocy, masaż Shantala, chustonoszenia, jogi/zumby/fitnessu, porady laktacyjne). W każdym spotkaniu towarzyszą Nam również znane Mamy ze świata mediów, które uświadamiają, że każda Mama – nawet ta bardzo znana i zapracowana, poświęca dużo czasu i uwagi swojemu dziecku. Wyróżnić tutaj możemy aktorkę – Naszą obecną ambasadorkę –Paulinę Holtz.

Warsztaty we Wrocławiu odbywać się będą w Hotelu Mercure 3.07.2014.

11:00-14:00 Spotkanie dla rodziców z dziećmi do 3 roku życia
14:00-17:00 Warsztaty praktyczne (zarówno dla Pań w ciąży jak i już z pociechami) – i tu właśnie spotkać będzie można Annę Zin ze Szkoły Noszenia Przywiązanie, która zdradzi wam tajniki wiązania chust oraz masażu Shantala
17:00-20:00 Spotkanie dla Kobiet w ciąży

Wszelkie szczegóły oraz link rejestracyjny znajdziecie na stronie wydarzenia: http://www.swiadomamama.pl/events

Serdecznie zapraszam.

Wrocław


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4