Aktualności Bez kategorii 26 czerwca 2014

Projekt Świadoma Mama

W imieniu Szkoły Noszenia Przywiązanie oraz organizatorów wydarzenia, serdecznie zapraszam na Projekt Świadoma Mama.

Jest on  skierowany do Mam niemowląt i dzieci do 3 roku życia oraz dla Kobiet w ciąży. To cykl bezpłatnych spotkań dla Mam w okresie macierzyństwa i rodzicielstwa. W programie warsztatów znajdują się m.in. porady specjalistów (m.in. ginekolog, dietetyk, kosmetolog/dermatolog, fizjoterapeuta, alergolog) oraz sesja fotograficzna. Pomiędzy dwoma panelami odbywa się również część warsztatów praktycznych (m.in. pokaz pierwszej pomocy, masaż Shantala, chustonoszenia, jogi/zumby/fitnessu, porady laktacyjne). W każdym spotkaniu towarzyszą Nam również znane Mamy ze świata mediów, które uświadamiają, że każda Mama – nawet ta bardzo znana i zapracowana, poświęca dużo czasu i uwagi swojemu dziecku. Wyróżnić tutaj możemy aktorkę – Naszą obecną ambasadorkę –Paulinę Holtz.

Warsztaty we Wrocławiu odbywać się będą w Hotelu Mercure 3.07.2014.

11:00-14:00 Spotkanie dla rodziców z dziećmi do 3 roku życia
14:00-17:00 Warsztaty praktyczne (zarówno dla Pań w ciąży jak i już z pociechami) – i tu właśnie spotkać będzie można Annę Zin ze Szkoły Noszenia Przywiązanie, która zdradzi wam tajniki wiązania chust oraz masażu Shantala
17:00-20:00 Spotkanie dla Kobiet w ciąży

Wszelkie szczegóły oraz link rejestracyjny znajdziecie na stronie wydarzenia: http://www.swiadomamama.pl/events

Serdecznie zapraszam.

Wrocław