Aktualności 29 lipca 2010

Szkoła Noszenia PRZYWIĄZANIE zaprasza na tradycyjną już wrocławską Niedzielę Chustową

Szkoła Noszenia PRZYWIĄZANIE zaprasza na tradycyjną już wrocławską Niedzielę Chustową!!!

Data: 1 sierpnia

Miejsce: Centrum URWISEK przy ul. Wejherowskiej 28 we Wrocławiu

Jeśli…

  • chcesz się dowiedzieć, w co i jak zamotać swoją Pociechę (już od urodzenia!)
  • planujesz spacery po plaży, wędrówki po górach, lot samolotem lub zwiedzanie urokliwych zakątków
  • próbujesz swoich sił w motaniu z instrukcją do chusty, ale czujesz, że coś tu nie gra
  • brakuje Ci fachowego potwierdzenia, czy poprawnie wiążesz chustę
  • nie wiesz, jakie nosidło wybrać i chciał(a)byś przymierzyć, zanim coś kupisz
  • nie masz chusty i nie wiesz, czy Twoje dziecko by ją polubiło, ale korci Cię, żeby spróbować
  • chcesz się nauczyć nowych wiązań i poznać innych noszących rodziców

…przyjdź koniecznie na warsztaty:

10-12:00 grupa zaawansowana (dzieci zwykle pow. 5 miesiąca życia) wiązanie 2x, noszenie na biodrze, nosidła ergonomiczne i mei tai

13-15:30 grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do 5 mies. życia) wiązanie „kieszonka” – najlepsze dla najmłodszych + teoria noszenia

Warsztaty chustowe poprowadzą jedyne we Wrocławiu certyfikowane doradczynie słynnej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®.

Ilość miejsc ograniczona (max. 6 dzieci z opiekunami), zapisy: info@przywiazanie.szkola.pl


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4