Aktualności Artykuły 7 listopada 2018

Szkolenia dla doradców

Bardzo miło mi poinformować, że od 2018 roku dołączyłam do zespołu trenerskiego Akademii Noszenia Dzieci – działającej od 2010 roku pierwszej polskiej szkoły kształcącej doradców noszenia dzieci.

Razem z Sylwią Misiak z Zielonej Góry, Mileną Nadolną-Dróżdż z Leszna, Adą Stefańską ze Szczecina oraz założycielkami Martą Żurek z Warszawy i Magdalena Sendor  z Konstancina-Jeziornej, tworzymy zespół Akadedemii.

Do tej pory poprowadziłam dwa pełne szkolenia: we Wrocławiu z Sylwią Misia i w Szczecinie z Adą Stefańską.

To było niezwykłe doświadczenie i potężna dawka energii.

Szkolimy doradców w całej Polsce. Najbliższe kursy odbędą się w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Katowicach.

Pełną listę szkoleń znajdziecie TUTAJ.

Leave a Reply


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4