Aktualności 30 listopada 2010

Trwają zapisy na kolejne warsztaty chustowe w Urwisku we Wrocławiu. Ilość miejsc ograniczona!

Trwają zapisy na kolejne warsztaty chustowe w Urwisku we Wrocławiu. Ilość miejsc ograniczona!

Przed nami czas śniegów i mrozu, ale też Świąt Bożego Narodzenia i rodzinnych spotkań przy opłatku.

By nie brnąć wózkiem przez śnieżne zaspy….

By z wtulonym w siebie maluszkiem spokojnie ubrać choinkę i przygotować dom na przyjęcie świątecznych gości…

By poćwiczyć taneczne kroki przed karnawałowym szaleństwem….

Przyjdź na warsztaty z cyklu „Chustowa Niedziela”, poznaj tajniki wiązania chusty i zrealizuj wszystkie zimowe plany z maluszkiem przy sobie.Przyjdź na warsztaty z cyklu Chustowa Niedziela i odkryj nowe możliwości!

TERMINY: 4 i 18 grudnia 2011

MIEJSCE: Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka “Urwisek” przy ul. Wejherowskiej 28

10:00-12:00 grupa zaawansowana (dzieci zwykle pow. 5 miesiąca życia) bardzo praktyczne wiązanie z przodu – 2x z długiej chusty tkanej oraz na biodrze z chusty kółkowej, dodatkowo przymiarka nosideł ergonomicznych i mei tai

12:00-13:00 powtórka z motania – dla uczestników poprzednich warsztatów lub indywidualnych konsultacji. Przyjdź, jeśli chcesz coś powtórzyć pod fachowym okiem, skonsultować poprawność wiązania lub upewnić się, że dziecko jest prawidłowo ułożone w chuście. Odpowiemy na pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, porozmawiamy o chustowych doświadczeniach przy kawie i smakołykach. Konsultacje są bezpłatne, obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona!

13:00-15:30 grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 5 mies. życia) wiązanie “kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł

Warsztaty chustowe poprowadzi Anna Zin – certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®.

Nie musisz mieć własnej chusty! Na warsztatach zapewniamy chusty i lalki do ćwiczeń. Pomagamy w wyborze i zakupie odpowiedniej chusty/nosidła.

Ilość miejsc ograniczona (max. 6 dzieci z opiekunami)

Koszt: 50 zł  jeden rodzic i dziecko, 70 zł dwoje opiekunów i dziecko.

zapisy: info@przywiazanie.szkola.pl

Telefon kontaktowy: 502-061-483