Aktualności 19 lutego 2011

Trwają zapisy na kolejne warsztaty chustowe w Urwisku we Wrocławiu!

Trwają zapisy na kolejne warsztaty chustowe w Urwisku we Wrocławiu!

Szukasz sposobu na spacer bez wózka lub szybkie zakupy w małym osiedlowym sklepiku? Chcesz zapomnieć o kolkach Twojego Maluszka i problemach z usypianiem? Dobrze wiedzieć, że chusta sprawdza się – o każdej porze roku – nie tylko w domu, ale i w plenerze:) Przyjdź na warsztaty z cyklu Chustowa Niedziela i odkryj nowe możliwości!

TERMIN: 20 lutego 2011

MIEJSCE: Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka “Urwisek” przy ul. Wejherowskiej 28

10:00-12:00 grupa zaawansowana (dzieci zwykle pow. 5 miesiąca życia) bardzo praktyczne wiązanie z przodu (2x) oraz na plecach (plecak z krzyżem), dodatkowo dla chętnych przymiarka nosideł ergonomicznych i mei tai

13:00-15:30 grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 5 mies. życia) wiązanie “kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł

Warsztaty chustowe poprowadzi Ewa Owczarewicz – certyfikowana doradczyni słynnej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®.

Nie musisz mieć własnej chusty! Na warsztatach zapewniamy chusty i lalki do ćwiczeń. Pomagamy w wyborze i zakupie odpowiedniej chusty/nosidła.

Ilość miejsc ograniczona (max. 6 dzieci z opiekunami)

Koszt: 50 zł  jeden rodzic i dziecko, 70 zł dwoje opiekunów i dziecko.

zapisy: info@przywiazanie.szkola.pl

Telefon kontaktowy: 507-988-282