Aktualności Bez kategorii 7 listopada 2012

Tydzień Bliskości 2012 – FOTORELACJA

Intensywny czas przygotowań do Tygodnia Bliskości http://norrmann.info/de-lng/citoles/index.html , a potem spotkania, warsztaty i wykłady już za nami… Dziękujemy wszystkim współorganizatorom, wolontariuszom, przyjaznym miejscom! Na deser mamy dla Was wspaniałe zdjęcia, wykonane przez profesjonalne fotografki związane z Klubem Kangura:

Anna Łagosz www.fotograficzna5.pl

Edyta Antoniewicz www.dzieckoprzedobiektywem.blogspot.com

Nela Dymopulos-Kusto www.dymopulos-kusto.com

Katarzyna Gruchacz www.foto-smak.pl

FOTORELACJE znajdziecie na naszym profilu na FB: www.facebook.com/przywiazanie

     


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4