Aktualności 1 września 2013

Wrocławski Most Tolerancji

Jeszcze jeden most we Wrocławiu? Czemu nie… Tym razem zostanie wybudowany niematerialny most międzykulturowy.

W najbliższą sobotę 8 września od godz. 16 do 20 na wrocławskim Rynku będzie można podziwiać taneczne happeningi z udziałem artystów z różnych kultur świata. Impreza, zorganizowana przez Fundację Sztuka Zdrowie  Tolerancja, ma na celu podkreślanie bogactwa kulturowego Wrocławia, jego różnorodności, ma też pokazywać, jak bardzo nasza otwartość, tolerancja i różnorodność kulturowa nas wzbogacają.

W ramach imprezy o godz. 16 będzie można podziwiać występ naszej salsowej grupy tanecznej. Pokażemy, jak wspaniale można się bawić z maluszkiem w chuście. Zaprezentujemy ćwiczone do tej pory układy taneczne.

Koniecznie bądźcie z nami! Będzie pięknie!