Aktualności 1 września 2013

Wrocławski Most Tolerancji

Jeszcze jeden most we Wrocławiu? Czemu nie… Tym razem zostanie wybudowany niematerialny most międzykulturowy.

W najbliższą sobotę 8 września od godz. 16 do 20 na wrocławskim Rynku będzie można podziwiać taneczne happeningi z udziałem artystów z różnych kultur świata. Impreza, zorganizowana przez Fundację Sztuka Zdrowie  Tolerancja, ma na celu podkreślanie bogactwa kulturowego Wrocławia, jego różnorodności, ma też pokazywać, jak bardzo nasza otwartość, tolerancja i różnorodność kulturowa nas wzbogacają.

W ramach imprezy o godz. 16 będzie można podziwiać występ naszej salsowej grupy tanecznej. Pokażemy, jak wspaniale można się bawić z maluszkiem w chuście. Zaprezentujemy ćwiczone do tej pory układy taneczne.

Koniecznie bądźcie z nami! Będzie pięknie!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4