Aktualności Bez kategorii 31 sierpnia 2013

Wrześniowe warsztaty chustowe

[vevents]

Koniec laby! Back to school moi drodzy, zapraszamy na naukę wiązania chust 🙂

Jeśli polegliście podczas prób wiązania chusty z instrukcją, jeśli wiecie że chcecie nosić, ale nie wiecie jak, jeśli chcecie poznać i poczuć zalety chusty i dobrać wygodne nosidło ergonomiczne… koniecznie wpadnijcie na Chustową Niedzielę.

TERMINY:  15 i 22 września 2013

MIEJSCE: Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka „URWISEK” przy ul. Wejherowskiej 28

PLAN ZAJĘĆ dla obu terminów:

10:00-12:00 chusta tkana dla zaawansowanych (dzieci od ok. 5 m-ca życia wzwyż) bardzo praktyczne wiązanie z przodu – 2x z długiej chusty tkanej oraz na biodrze z chusty kółkowej, dodatkowo przymiarka nosideł ergonomicznych.

12:00-13:00 powtórka z motania – dla uczestników poprzednich warsztatów lub indywidualnych konsultacji. Przyjdź, jeśli chcesz coś powtórzyć pod fachowym okiem, skonsultować poprawność wiązania lub upewnić się, że dziecko jest prawidłowo ułożone w chuście. Odpowiemy na pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, porozmawiamy o chustowych doświadczeniach przy kawie i smakołykach. Konsultacje są bezpłatne, obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona!

 13:00-15:30 chusta tkana grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 5 mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł

Prowadzenie: Anna Zin– certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®, instruktorka Polskiej Szkoły Masażu Shantala, mama Frania, Heleny i Niny

Nie musisz mieć własnej chusty! Na warsztatach zapewniamy chusty i lalki do ćwiczeń.

Na miejscu możliwość zakupu chusty lub nosidła ergonomicznego.

Ilość miejsc ograniczona (max. 6 dzieci z opiekunami)

Koszt: 60 zł  jeden rodzic i dziecko, 80 zł dwoje opiekunów i dziecko.

Zapisy: info@przywiazanie.szkola.pl

Telefon kontaktowy:  502-061-483

Serdecznie zapraszamy, pozdrawiamy i do zobaczenia.

Szkoła Noszenia PRZYWIĄZANIE

www.przywiazanie.szkola.pl