Aktualności Bez kategorii 26 września 2012

Wykład „Chustowe ABC-jak bezpiecznie nosić dziecko w chuście”

Szkoła Noszenia Przywiązanie oraz Przedszkole nr 57 „Mały Książę”

W ramach  Rodzinnego Festynu pod hasłem:

„Modnym być to zdrowo żyć”

Zapraszają na wykład pod tytułem:

Chustowe ABC – jak bezpiecznie nosić dziecko w chuście

Opowiemy o tym:

  • Dlaczego warto nosić (korzyści na rodziców i dzieci)
  • Jakie są podstawowe zasady bezpieczeństwa w czasie noszenia
  • Jak rozwija się kręgosłup niemowlęcia
  • Jakie są rodzaje chust i nosideł
  • Na co zwracać uwagę przy wyborze pomocy do noszenia dzieci

Wykład poprowadzi: Anna Zin– certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®

TERMIN:  6 października 2012, godz. 12:00

MIEJSCE: Przedszkole nr 57 „Mały Książę”, ul. Chorzowska 55

WSTĘP WOLNY

(będziemy zbierać dobrowolne datki na rzecz Przedszkola Mały Książę)

W trakcie wykładu będzie można zapisać się na CHARYTATYWNE WARSZTATY CHUSTOWE,  które odbędą się w dniach 22 i 23 października 2012 (szczegóły wkrótce)

DO ZOBACZENIA


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4