Aktualności 9 stycznia 2011

Wykład z pokazem wiązań – 18 stycznia 11:30

Wykład z pokazem wiązań – 18 stycznia 11:30

Chustowanie w pigułce – odkryj zalety bezpiecznego noszenia

Przyjdź, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze chusty lub nosidła, a także odpowiedniego wiązania. Poznasz przeróżne możliwości, jakie niosą ze sobą chusty i nosidła ergonomiczne. Odkryjesz, jakie korzyści z noszenia czerpią zarówno dorośli, jak i dzieci, jakie potrzeby zaspokaja noszenie oraz skąd wiemy, że bycie blisko rodzica jest jedną z podstawowych potrzeb niemowlaka. Dowiesz się: od kiedy, do jakiego wieku i w jakiej pozycji warto nosić, a także poznasz zasady bezpiecznego chustowania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem chustonoszenia!

ProwadzenieEwa Owczarewicz –certyfikowana doradczyni drezdeńskiej szkoły noszenia Die Trageschule®, liderka Klubu Kangura, współtwórczyni Szkoły Noszenia Przywiązanie, prywatnie mama Zuzanki.

W związku z ograniczoną ilością miejsc prosimy o rezerwację telefonicznie: 71 336 51 37 bądź mailowo: info@czekoladziarnia.com.pl

Z wszelkimi pytaniami prosimy dzwonić: 507 988 282

Koszt: 25 zł mama albo tato z dzieckiem, w cenę spotkania wliczony jest napój do wyboru ze specjalnej karty dla mam.

Zajęcia trwają 1,5 godziny.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4