Aktualności Bez kategorii 3 marca 2014

Zamotana salsa – zmiany

Drogie roztańczone mamy 🙂

W związku z ogromnym zainteresowaniem zajęciami Zamotanej Salsy, w związku z tym, że zrobiło się nas dużo na zajęciach, a atmosfera jest wciąż gorąca, ale już nie tak kameralna,  chciałam zaprosić wszystkie nowe uczestniczki do wcześniejszego udziału w nauce wiązania chust.  Zatem jeśli nigdy jeszcze nie nosiłaś swojego skarba w chuście, a chcesz z nim potańczyć salsę, serdecznie zapraszam na warsztaty (informacje o aktualnych terminach znajdziesz w dziale AKTUALNIE) lub na indywidualne konsultacje w Twoim domu (informacje w dziale KONSULTACJE). Takie rozwiązanie pozwoli Ci przyswoić sobie tajniki wiązania chusty w spokojnej atmosferze, poćwiczyć wiązanie przez ponad 2 godziny, najpierw z lalką, potem z własnym szkrabem, oswoić siebie i dziecko z nową formą bycia blisko.

A potem już można spokojnie wywijać hołubce, kręcić piruety i ruszać biodrami w rytm muzyki 🙂

Jeśli zaś już nosisz swojego maluszka, a potrzebujesz podpowiedzi, ewentualnych poprawek, czy upewnienia się, że wiązanie jest doskonałe, zapraszam jak zwykle prosto do Torres Art Studio 🙂

Zaś wszystkie niezdecydowane mamy zachęcam do obejrzenia filmiku z naszych niezwykłych zajęć 🙂

Wszelkie informacje organizacyjne na temat Zamotanej Salsy znajdziecie w zakładce SALSA.