Aktualności Bez kategorii 3 marca 2014

Zamotana salsa – zmiany

Drogie roztańczone mamy 🙂

W związku z ogromnym zainteresowaniem zajęciami Zamotanej Salsy, w związku z tym, że zrobiło się nas dużo na zajęciach, a atmosfera jest wciąż gorąca, ale już nie tak kameralna,  chciałam zaprosić wszystkie nowe uczestniczki do wcześniejszego udziału w nauce wiązania chust.  Zatem jeśli nigdy jeszcze nie nosiłaś swojego skarba w chuście, a chcesz z nim potańczyć salsę, serdecznie zapraszam na warsztaty (informacje o aktualnych terminach znajdziesz w dziale AKTUALNIE) lub na indywidualne konsultacje w Twoim domu (informacje w dziale KONSULTACJE). Takie rozwiązanie pozwoli Ci przyswoić sobie tajniki wiązania chusty w spokojnej atmosferze, poćwiczyć wiązanie przez ponad 2 godziny, najpierw z lalką, potem z własnym szkrabem, oswoić siebie i dziecko z nową formą bycia blisko.

A potem już można spokojnie wywijać hołubce, kręcić piruety i ruszać biodrami w rytm muzyki 🙂

Jeśli zaś już nosisz swojego maluszka, a potrzebujesz podpowiedzi, ewentualnych poprawek, czy upewnienia się, że wiązanie jest doskonałe, zapraszam jak zwykle prosto do Torres Art Studio 🙂

Zaś wszystkie niezdecydowane mamy zachęcam do obejrzenia filmiku z naszych niezwykłych zajęć 🙂

Wszelkie informacje organizacyjne na temat Zamotanej Salsy znajdziecie w zakładce SALSA.

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4