Aktualności 13 sierpnia 2009

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Chustowej Niedzieli 14 marca

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Chustowej Niedzieli 14 marca! Zapisy na warsztaty dla 2 grup już trwają: Godz. 10-12:00 grupa średniozaawansowana (podwójny X, noszenie na biodrze) dsc_0021

 • Jeśli pierwsze kroki z dzieckiem w chuście masz już za sobą,
 • jeśli twoje dziecko samodzielnie trzyma główkę,
 • jeśli twój maluch jest bardzo ciekawski,
 • jeśli lubisz nosić swoje dziecko na biodrze,
 • jeśli uważasz, że wiązanie typu „kieszonka” już wam nie wystarcza,
 • jeśli chcesz się nauczyć nowych praktycznych wiązań…
…przyjdź koniecznie! Nauczymy cię wiązania „podwójny X” oraz pokażemy sposoby noszenia na biodrze.

Godz. 13-15:00 grupa początkująca (wiązanie kieszonka dla najmłodszych dzieci 0-5 mies.) dsc_0063

 • Jeśli twoja przygoda z chustą dopiero się rozpoczyna,
 • jeśli twoje dziecko jest malutkie (0-6 miesięcy) lub dopiero się go spodziewasz,
 • jeśli chcesz poznać podstawowe wiązania odpowiednie dla najmniejszych szkrabów,
 • jeśli nurtują cię pytania związane z noszeniem dzieci w chustach i chcesz zdobyć podstawową wiedzę teoretyczną,
 • jeśli chcesz bezpiecznie nosić swoje dziecko, a nie wiesz, jak to zrobić,
 • jeśli nie jesteś pewna/pewny, czy dobrze wiążesz chustę…
…przyjdź koniecznie! Nauczymy cię, jak nosić maluszka w podstawowym wiązaniu „kieszonka” oraz rozwiążemy tajemnicę węzła płaskiego.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Napisz do nas: info@przywiazanie.szkola.pl


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4