Aktualności 1 października 2010

Zapraszamy na III Międzynarodowy Tydzień Bliskości we Wrocławiu!

Zapraszamy na III Międzynarodowy Tydzień Bliskości we Wrocławiu!

IBW10Flyer.psd

…czyli cykl imprez organizowanych przez rodziców z Klubu Kangura dla rodziców zainteresowanych chustowaniem oraz w ogóle naturalnym czyli w dzisiejszych czasach raczej alternatywnym podejściem do rodzicielstwa:)

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny!

Czwartek 7. października 17.30-18.30 „Odkryj zalety noszenia” – Wykład z pokazem wiązań
Opowiemy o tym, jakie korzyści z noszenia czerpią zarówno dorośli, jak i dzieci, jakie potrzeby zaspokaja noszenie, skąd wiemy, że bycie blisko rodzica jest jedną z podstawowych potrzeb niemowlaka oraz zademonstrujemy przeróżne możliwości, jakie niosą ze sobą chusty i nosidła ergonomiczne.

Prowadzenie: Ewa Owczarewicz – liderka Klubu Kangura, certyfikowana doradczyni noszenia Die Trageschule Dresden, prywatnie mama Zuzanki, noszonej w chuście od pierwszych dni życia.
Miejsce:
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 22, ul. Chociebuska 8-10

Szczegółowy harmonogram wszystkich imprez można znaleźć TUTAJ.

Spotkacie nas m.in.: na konsultacjach i warsztatach chustowych, salsie, pogaduchach o ekopieluchach…

Do zobaczenia!