Aktualności 23 czerwca 2010

Zbliża się astronomiczne lato oraz kolejna edycja wrocławskiej Niedzieli Chustowej

Zbliża się astronomiczne lato oraz kolejna edycja wrocławskiej Niedzieli Chustowej 🙂

 

Jedyne we Wrocławiu certyfikowane doradczynie słynnej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®

zapraszają na warsztaty 27 czerwca:

11-12:00 „Powtórka z kieszonki” czyli wspólnie motamy, powtarzamy, omawiamy…

Brałaś/eś udział w naszych warsztatach lub konsultacjach? Przyjdź, a sprawdzimy jak sobie radzisz z wiązaniem:) Odpowiemy na pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, porozmawiamy o chustowych doświadczeniach przy kawie i smakołykach.  Wstęp 10pln od 1 rodzica, 15pln od pary. Ilość miejsc ograniczona!

 

13-15:00 grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do 5 mies. życia)

Poznacie idealne dla najmłodszych dzieci wiązanie „kieszonka”, niezawodny węzeł płaski, teoretyczne podstawy noszenia w chustach oraz chustowe ciekawostki.

Koszt: 50 zł  jeden rodzic i dziecko, 70 zł dwoje opiekunów i dziecko.

Zapisy przyjmujemy mailowo: info@przywiazanie.szkola.pl

ZAPRASZAMY i do zobaczenia! 😉


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(770): require_once() #1 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template.php(716): load_template() #2 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #3 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/single.php(28): get_footer() #4 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/platne/se...') #5 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/platne/se...') #6 /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/index.php(17): require('/home/platne/se...') #7 {main} thrown in /home/platne/serwer110624/public_html/przywiazanie.szkola.pl/wp-content/themes/przywiazanie/footer.php on line 4